[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Drie acteurs staan tussen allemaal speelgoed op de foto. Je ziet een speelgoedauto, een beer, een diabolo en meer. Met een blauwe achtergrond.

Speelgoed (6+)

Meneer Monster

Speelgoed (6+)

Meneer Monster

  • Donderdag 2 januari 2025
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 13.30 uur: deuren Stadsschouwburg open
  • 14.30 uur: start programma
  • 15.40 uur: eindtijd
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 2 january 2025
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 14:30 start of event
  • (Times are subject to change)

Speelgoed is een nieuw - niet te missen - theateravontuur van Meneer Monster

Speelgoed is een avontuurlijke familievoorstelling over toys die ontdekken uit welk hout ze gesneden zijn. Een ufo maakt een ruige landing in een onbekend universum. Uit de smeulende resten stapt Captain Spaceman, een held met een belangrijke missie: het verkennen van de nieuwe wereld voor hem en al zijn speelgoedvrienden.

Welkom op de speelvloer van een 8-jarig kind: autootjes, een dinosaurus, een berg groene soldaatjes, een verliefde furby en een glitter-regenboog-eenhoornballon in nood. Een ufo maakt een ruige landing in dit onbekende universum. Uit de smeulende resten stapt onze onverschrokken held Captain Spaceman. Hij heeft een belangrijke missie: het verkennen van de nieuwe wereld waar hij met zijn speelgoedvrienden binnenkort zal komen wonen. De chaos die hij daar aantreft, probeert hij met man en macht te ordenen. Maar daar zit het oorspronkelijke speelgoed helemaal niet op te wachten…

Bekroond theatercollectief Meneer Monster (bekend van De Gruffalo en De Waanzinnige Boomhut van 13 verdiepingen) neemt je in deze avontuurlijke familievoorstelling mee naar een wereld waar speelgoed tot leven komt!

Twee performers staan op een podium met een opvallende lichtshow en stralen licht in verschillende richtingen.
Een performer in kleurrijke kleding staat op een evenwichtsbalk met een speelse achtergrond van grote ballen en een littekenstructuur.
Drie acteurs in kleurrijke kostuums voeren een theatrale scène uit omringd door een decor van wolken.

“Speelgoed’ (8+) is een doldwaas theateravontuur.” (…) “De mannen van Meneer Monster brengen slapstick-achtige scènes en fantasierijke beelden. Het publiek, jong én oud, vreet het op.” – de Volkskrant ★★★★ 

Klein meisje op schouders boven het publiek uit tijdens My First Festival

Voor welke leeftijd?

Er is niets zo leuk als een voorstelling bezoeken met je kinderen. We begrijpen dat je soms niet kunt wachten tot je kind de juiste leeftijd heeft. De leeftijdsaanduiding bij onze (familie)voorstellingen is er echter niet voor niets: voorstellingen kunnen voor te jonge kinderen onbegrijpelijk of zelfs griezelig zijn. Neem je toch een kind mee onder de aangegeven leeftijdsgrens, dan kunnen we je de toegang weigeren of een plek achterin of bovenin de zaal toewijzen.

Binnenkort bij SPOT

De Eindmusical (6-106)

De Eindmusical (6-106)

za 6 junSPOT/Stadsschouwburg

Een familievoorstelling vol vriendschap, liefde, strijd, humor, avontuur en muziek

Voorgevel De Oosterpoort met verschillende gekleurde ploppers en reflecties op de ramen.

Open dag De Oosterpoort

zo 13 sepSPOT/De Oosterpoort

Gratis kijkje achter de schermen

LàQua (0,5 – 3)
Net bevestigd

LàQua (0,5 – 3)

di 13 oktSPOT/De Oosterpoort

Een warme wereld vol klanken en beweging

Soon at SPOT

Douwe Bob

Douwe Bob

zo 18 oktSPOT/De Oosterpoort

Known for hits as This World Is Our Home and Nothing To Lose

Treasure

Treasure

do 22 oktSPOT/De Oosterpoort

Bruno Mars’ greatest hits in a show full of energy, musicality, and spectacle.

Noord Nederlands Orkest
Net bevestigd

Noord Nederlands Orkest

vr 26 mrtSPOT/De Oosterpoort

Bach’s St Matthew Passion in a unique interpretation

Stories

Applausfoto van Buurman & Buurman in de Stadsschouwburg

Familie voorstellingen voor kleine en grote kinderen

- Schuif aan bij SPOT voor het mooiste jeugdtheater!

Vuurwerk schiet omhoog boven een festivalpodium bij zonsondergang.Stadspark 100 jaar
Stadspark 100 jaar
Short story

Stadspark 100 jaar

- Legendarische concerten op de Drafbaan

Choreograaf Connor Schumacher over Raging Against Various Elements
Interview

Choreograaf Connor Schumacher over Raging Against Various Elements

- Raven voor het leven

LOVE LIVE: 400+ nieuwe voorstellingen en concerten

LOVE LIVE: 400+ nieuwe voorstellingen en concerten

- Start kaartverkoop vanaf 26 mei (members) en 28 mei

Foto van de zijkant van een groot gebouw met spiegelachtige glazen ramen waarin de zonsondergang te zien is.

Ontwikkelingen renovatie De Oosterpoort

-

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid