[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Peter Pannekoek

Later was alles beter (reprise)

Peter Pannekoek

Later was alles beter (reprise)

  • Zaterdag 14 december 2019
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 18.00 uur: Inloop Frietje Bax stoofvlees in het Theatercafé
  • 20.15 uur: Aanvang voorstelling
  • 21.45 uur: Einde voorstelling
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Saturday 14 december 2019
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 20:15 start of event
  • (Times are subject to change)

Actueel, geraffineerd en op het randje

Hij is een supertalent. Je kent hem van The Roast of Gordon, De Wereld Draait Door en Spijkers met Koppen. Speels, slim, gevaarlijk en ontwapenend. We hebben het natuurlijk over Peter Pannekoek, en hij is terug. De kaarten voor zijn debuutprogramma waren niet aan te slepen, dus kunnen we nauwelijks wachten tot Peter Pannekoek de theaters induikt met zijn nieuwe programma: ‘Later was alles beter’.

Peter is genomineerd voor de Neerlands Hoop, voor de meest veelbelovende theatermaker(s) met het grootste toekomstperspectief.
De jury: “Een goede grappenmaker was Pannekoek al, nu blijkt hij ook interessante vragen te stellen. Hij laat bovendien knap zien dat cabaret best, of juíst, kan prikkelen als je een genuanceerd verhaal vertelt.”

“‘Later was alles beter’ is ongetwijfeld het beste dat het Nederlandse cabaret momenteel heeft te bieden.”
★★★★★ Algemeen Dagblad

“Volgens Pannekoek bevinden we ons in een tussentijd. Het oude is aan het sterven en het nieuwe moet nog geboren worden.”
★★★ De Telegraaf

“In ongeveer elke zin zit een grap, waardoor de snelle voorstelling overweldigt. Het zijn goeie grappen en hij schuwt zwaardere onderwerpen niet: de veranderende machtsverdeling tussen mannen en vrouwen bijvoorbeeld.”
★★★ Trouw

Frietje bax stoof

Frietje Baxbier met Stoofvlees

In de schouwburg kun je ook lekker eten! Vanaf 18.00 uur serveren wij een heerlijke portie stoof –vlees of vega– in Groninger Baxbier met biologische frieten én een drankje naar keuze (bier, wijn of fris) in het Theatercafé. Bestel direct samen met je kaarten of los als je al kaarten hebt.

Brownies met ijs

Warme brownie en ijs

Nog een lekker toetje? Bestel dan samen met je kaartje koffie of thee met een warme brownie en ijs (€ 6,00). Kaarten al gekocht? Dit toetje is ook los te boeken.

Website Peter Pannekoek
Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Man met kort donker haar, in een wit tanktop, buigt naar voren en houdt zijn hand voor zijn mond.

Patrick Laureij

di 29 sepSPOT/Stadsschouwburg

"Zijn beste voorstelling tot nu toe"- Het Parool

Man met kort donker haar, in een wit tanktop, buigt naar voren en houdt zijn hand voor zijn mond.

Patrick Laureij

wo 30 sepSPOT/Stadsschouwburg

"Zijn beste voorstelling tot nu toe"- Het Parool

Twee mannen staan naast elkaar voor een donkere achtergrond, de één draagt een blauwe blazer en de ander een grijs overhemd.

Joep & Rob

di 6 oktSPOT/Stadsschouwburg

Joep van Deudekom en Rob Urgert zijn terug!

Soon at SPOT

Lisa Ploeger

Lisa Ploeger

vr 4 sepSPOT/A-Theater

Raw country pop and stories straight from the heart.

Dirigent die met een baton boven een strijkorkest dirigeert tijdens een uitvoering.

Noord Nederlands Orkest

do 4 mrtSPOT/De Oosterpoort

From mourning to love in Mahler’s Fifth Symphony

Een liveband speelt op een donker podium, met een drumstel in het midden en gitaristen aan de zijkanten.

ORBI

di 20 aprSPOT/De Oosterpoort

A surprising mix of rock, classical music, metal and a touch of blues

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid