[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Peter Heerschop en Viggo Waas

Er gaat nog iets heel moois gebeuren

Peter Heerschop en Viggo Waas

Er gaat nog iets heel moois gebeuren

  • Vrijdag 14 april 2023
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 19:15 uur: deuren Stadsschouwburg open
  • 20:15 uur: aanvang voorstelling
  • 21:45 uur: einde voorstelling
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 14 april 2023
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 20:15 start of event
  • (Times are subject to change)

"Bijzonder mooie, grappige en ontroerende voorstelling" (de Volkskrant ★★★★)

Peter en Viggo, de helft van de legendarische cabaretgroep NUHR, staan samen op het toneel. Na het herseninfarct van Viggo vorig jaar voelen ze nog meer de noodzaak om op te treden.

Vanavond wachten ze op een bijzondere gebeurtenis. Die volgens hen zeker komt. Ze wachten. Vertellen elkaar wat ze belangrijk vinden, lachen, kwetsen onbedoeld, twijfelen en denken opeens iets zeker te weten. Maar nooit lang. Daarom wachten ze. En dat wordt beloond. In Er gaat nog iets heel moois gebeuren proberen Peter en Viggo alles wie zij samen zijn en wat zij samen hebben gedaan bij elkaar te brengen. NUHR-dialogen, Wachten Op Godot, de tv-serie Vrienden van Van Swieten en de grote sporttoernooien die ze meemaakten. Maar ook, en vooral, zoeken ze het geheim van De Heilige Graal van Vriendschap. En dat allemaal in een programma met schitterende anekdotes, pijnlijke stiltes, nieuwe ontdekkingen, wanhoop, oplossingen en het vervliegen daarvan.

regie: Ruut Weissman | met: Peter Heerschop en Viggo Waas

“In een mooie, ontroerende voorstelling vertellen Waas en Heerschop over hun vriendschap” (de Volkskrant ★★★★)

“Artistiek hoog niveau van een gedurfde voorstelling van twee ware vrienden” (Theaterkrant, keuze van de criticus)

“Vorig jaar werd Viggo Waas getroffen door een herseninfarct. In een ontroerende voorstelling met boezemvriend Peter Heerschop blikt hij terug en kijkt vooruit.” (Het Parool)

Binnenkort bij SPOT

Een persoon in beige kleding zit op de vloer voor een felgele muur, met een hoge plant op de achtergrond.

Ayoub

wo 9 sepSPOT/De Oosterpoort

Winnaar jury- en publieksprijs van het Amsterdams Kleinkunstfestival 2024

Voorgevel De Oosterpoort met verschillende gekleurde ploppers en reflecties op de ramen.

Open dag De Oosterpoort

zo 13 sepSPOT/De Oosterpoort

Gratis kijkje achter de schermen

Portret van een man met donkere haren en baard tegen een felgele achtergrond, terwijl hij met één hand door zijn haar gaat.

Stefan Pop

do 17 sepSPOT/Stadsschouwburg

Slimme observaties, scherpe timing en rake grappen

Soon at SPOT

Een persoon zit op een houten vloer en houdt een gitaar op schoot, met een blauw gestippelde muur op de achtergrond.

Rhiannon Giddens

di 22 sepSPOT/De Oosterpoort

One of the most important musical thinkers currently walking the earth

Zwart-wit portret van twee vrouwen in donkere kleding die nadenkend naar boven kijken, elk met een vinger tegen de kin.

Nederlandse Bachvereniging

wo 28 oktSPOT/De Oosterpoort

Consoling music around All Souls’ Day

Een groep mensen in donkere kleding poseert samen tegen een lichte achtergrond.

Nederlands Kamerkoor

za 13 mrtSPOT/De Oosterpoort

The Netherlands' best choir explores the thin but fascinating line between madness and genius

Stories

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid