[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Oude Meesters / Ger Thijs

Bram van der Vlugt en Joost Prinsen

Oude Meesters / Ger Thijs

Bram van der Vlugt en Joost Prinsen

  • Zaterdag 30 maart 2013
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Saturday 30 march 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Weer een publieksfavoriet van Ger Thijs?

 

Joost Prinsen en Bram van der Vlugt spelen de gebroeders De Man, de laatste telgen van een beroemd toneelgeslacht. De broers haten elkaar en dat weet iedereen. Als de bodem van hun beurs in zicht komt, zijn ze echter gedwongen om met elkaar de bühne op te gaan in een stuk over twee broers die – jawel – elkaar haten. Ongemerkt komen ze nader tot elkaar. Maar wat is spel en wat is werkelijkheid? Ger Thijs’ vorige voorstelling, ‘De Kus’, werd genomineerd voor de Toneel Publieksprijs 2011, terwijl de hoofdrolspelers Huub Stapel en Carine Crutzen werden genomineerd voor de Louis d’Or en Theo d’Or. Dat belooft dus wat!

Klik hiervoor een interview met Bram van der Vlught over ‘Oude Meesters’.

“Oude acteurs excellent als broers. Prinsen en Van der Vlugt excelleren in de levendige dialogen, de galgenhumor, de snelle wendingen en de toneelspelersdramatiek die deze twee personages hebben meegekregen”

★★★ NRC Handelsblad

“Het is een plezier de twee te horen foeteren op hun personages, het publiek en vooral: elkaar. De twee zijn aan elkaar gewaagd, putten er genoegen in elkaar verbaal te maltraiteren (…) Met hun vakmanschap en spelplezier zijn zij de ideale vertolkers van Thijs’ tekst”

★★★ Het Parooldoor
Joukje Akveld

“Het is een genoegen om naar deze twee oude acteurs te kijken: Van der Vlugt flamboyant, beweeglijk en met de nodige joie de vivre, Prinsen afgemeten koppig, star, en met gepaste chagrijn.”

★★★ Volkskrantdoor
Hein Janssen

“Het is een genoegen om anderhalf uur naar deze gelouterde acteurs te kijken.”

★★★ Leidsch dagblad

“Bram van der Vlugt en Joost Prinsen spelen met een aanstekelijk spelplezier de rollen die Ger Thijs ze duidelijk op hun lijf heeft geschreven.”

★★★ Theaterkrant.nl

“Aangenaam en subtiel acteerwerk van twee mannen die hun vak verstaan”

★★★ Telegraafdoor
Esther Kleuver

tekst en regie: Ger Thijs · spel: Joost Prinsen en Bram van der Vlugt

Binnenkort bij SPOT

Voorgevel De Oosterpoort met verschillende gekleurde ploppers en reflecties op de ramen.

Open dag De Oosterpoort

zo 13 sepSPOT/De Oosterpoort

Gratis kijkje achter de schermen

Een man in een blauw shirt zit buiten in een campingstoel naast een caravan en houdt een fles in zijn hand.
14:30 uur

Marcel Hensema

zo 13 sepSPOT/Stadsschouwburg

De energieke en actuele voorstelling van Marcel Hensema opnieuw naar Groningen!

Een collage van vele portretten van verschillende mensen in paarse en rode tinten.

Het Debuut

do 1 oktSPOT/De Machinefabriek

Ontdek aanstormend theatertalent

Soon at SPOT

Een groep mannen in donkere pakken en zonnebrillen poseert voor een glinsterende blauwe metallic achtergrond.

Greyhounds

wo 2 sepSPOT/A-Theater

American rhythm and blues with a raw, powerful sound

Lisa Ploeger

Lisa Ploeger

vr 4 sepSPOT/A-Theater

Raw country pop and stories straight from the heart.

Vier jonge volwassenen poseren dicht bij elkaar; in het midden een vrouw met lang blond haar en rode lippenstift.

Walk off the Earth

ma 19 oktSPOT/De Oosterpoort

Creative Canadian band that moves effortlessly between pop, folk, and alternative

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid