[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Noord Nederlands Toneel/Club Guy & Roni

Sneeuwwitje

Noord Nederlands Toneel/Club Guy & Roni

Sneeuwwitje

  • Dinsdag 1 december 2015
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Tuesday 1 december 2015
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Een anti-sprookje

“een onwaarschijnlijk rijk, meeslepend, smerig, rauw en toch ontroerend verhaal” (Trouw*****)
Iedereen kent ‘Sneeuwwitje’ als het sprookje over onschuld en schoonheid tegenover jaloezie. Maar wat als Sneeuwwitje in onze tijd uit haar slaap ontwaakt?
Noord Nederlands Toneel en Club Guy & Roni brengen ‘Sneeuwwitje’ als ontroerend, ongepolijst sprookje, verpakt in de absurde en rauw-poëtische theatertaal van Ko van den Bosch. De stiefmoeder hangt voor de spiegel, die haar het zicht op het leven ontneemt, en wil van Sneeuwwitje af. De Dwergen zijn dwangneuroten, die willen dat ze wordt zoals zij zelf zijn. Maar wat wil Sneeuwwitje zelf? Met die vraag begint haar verhaal, haar leven, haar liefde en haar verzet.
De hoofdrol is voor Charlie Chan Dagelet, onder andere bekend van de films ‘De passievrucht’ en ‘Loft’ en de tv-serie ‘Zusjes’. Tamar van den Dop, die speelde in films als ‘Karakter’, ‘Zwarte Sneeuw’ en ‘Supernova’, kruipt als jaloerse stiefmoeder voor de spiegel.

Inleiding om 19:15

Inleiding om 19:15

Voorafgaand aan deze voorstelling is er een gratis inleiding om 19.15 uur. Deuren gaan om 19.00 uur open. Reserveren verplicht via internet bij de bestelling of bel de kassa op 050-3680368.

Voorverkoop seizoen 2015-2016

Voorverkoop seizoen 2015-2016

Let op: deze voorstelling is tussen 10 juni tot 15 juni alleen te bestellen als Agenda abonnee. Vanaf 15 juni 19.30 uur start de algemene voorverkoop!

“Het NNT heeft het totaaltheater omarmd. Dansende lijven die meer zeggen dan woorden, een fraaie belichting en een kunstig opgebouwd decor. Met eenvoudige middelen – takken die een bos simuleren- wordt veel effect gesorteerd.”

★★★ Telegraaf

“Krachtige dans (en fraai spel!) door de mannen van Club Guy & Roni en het dwingende maar nergens overheersende muziek- en klankdecor van Tony Roe.” (…) “Van den Bosch is een unieke theatermaker.”

★★★★ Dagblad van het Noorden

“Regisseur Van den Bosch heeft van Sneeuwwitje een bij tijd en wijle onnavolgbare totaalervaring gemaakt.” (…) “In al dit theatrale geweld springt de meesterlijke Igor Podsiadly als jager er weer eens uit. Hij was al gelauwerd voor zijn rol in Naked Lunch maar solliciteert nu weer nadrukkelijk naar een prijs.”

★★★★ Theaterkrant

“In handen van Van den Bosch is Sneeuwwitje een onwaarschijnlijk rijk, meeslepend, smerig, rauw en toch ontroerend verhaal geworden.” (…)

“In al die rijkdom wordt er ook nog eens door alle spelers en dansers fenomenaal gespeeld.”

★★★★★ Trouw

“Bij het NNT wordt Sneeuwwitje een indrukwekkende totaalperformance.De acteurs sluipen, rollen en springen door een spectaculair industrieel decor van Ascon de Nijs. Het ritme wordt bepaald door een prachtige doorlopende compositie van Tony Roe.”

★★★★ NRC

Het is fascinerend om te zien hoe de dansers van Club Guy & Roni samensmelten met de acteurs van het Noord Nederlands Toneel. De dansers en acteurs doen op geen moment voor elkaar onder. Iedereen staat op gelijke voet, heeft zijn eigen sterke eigenschappen en trekt elkaar vooruit.

Dansmagazine

naar: de gebroeders Grimm ∙ tekst en regie: Ko van den Bosch ∙ choreografie: Roni Haver en Guy Weizman ∙ spel: Charlie Chan Dagelet, Tamar van den Dop, Davey Bakker, Daan van Bendegem, Bram van der Heijden, Sofiko Nachkebiya, Igor Podsiadly en Peter Vandemeulebroecke

Binnenkort bij SPOT

Voorgevel De Oosterpoort met verschillende gekleurde ploppers en reflecties op de ramen.

Open dag De Oosterpoort

zo 13 sepSPOT/De Oosterpoort

Gratis kijkje achter de schermen

Een man in een blauw shirt zit buiten in een campingstoel naast een caravan en houdt een fles in zijn hand.
14:30 uur

Marcel Hensema

zo 13 sepSPOT/Stadsschouwburg

De energieke en actuele voorstelling van Marcel Hensema opnieuw naar Groningen!

Twee mannen met lang haar zitten naast elkaar voor een paarse muur; de linkerman draagt een hoed en steunt zijn hoofd op zijn hand terwijl de rechter een open handgebaar maakt.

Herman Sandman & Bert Hadders

zo 27 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijftig soorten grijs waren in het land van zwart en wit

Soon at SPOT

Een bont gezelschap van muzikanten staat op het podium. onder hen zijn de zussen clean pete, die opgaan in de menigte van muzikanten. van achter zien wij het publiek helemaal los gaan

Clean Pete’s Kerstshow

za 12 decSPOT/De Oosterpoort

Over-the-top Christmas show with a mix of Christmas classics

Een oudere man met wit haar en een donker shirt kijkt recht in de camera tegen een vaag geelgroene achtergrond.
Wereldklasse

Noord Nederlands Orkest en Dejan Lazic

vr 9 aprSPOT/De Oosterpoort

A piano piece full of light and dance-like moments

Een groep muzikanten speelt een optreden op een donker podium met blauwe verlichting.

Nederlands Blazers Ensemble

za 10 aprSPOT/De Oosterpoort

Wind instrument players reflect on love: from romantic desire to harsh reality

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid