[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Noord Nederlands Toneel

Mijn Ede

Noord Nederlands Toneel

Mijn Ede

  • Zondag 26 oktober 2014
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 26 october 2014
  • start of event
  • (Times are subject to change)

“Theaterjuweeltje” (DvhN*****)

“Theaterjuweeltje” (Dagblad van het Noorden*****)
‘Mijn Ede’ is het afgelopen jaar ruim 50 keer gespeeld in kleine theaters en buurthuizen in Groningen en Drenthe. En iedere voorstelling was uitverkocht. Voor wie dit ‘theaterjuweeltje’ heeft gemist, hebben we goed nieuws: in de Stadsschouwburg is plaats voor 700 mensen. ‘Mijn Ede’ is een ode aan het Groningen van Marcel Hensema’s jeugd. Ontroerend, innemend en met een prachtige beeldende kracht beschrijft hij het Groninger leven. Net zo als meester Ede Staal dat kon. Maar de charmante Hensema vertelt het niet in de vorm van een liedjesprogramma, maar verhaalt over de mensen die in de kroeg van z’n ouders kwamen. Alleen herkenbaar voor Groningers? Zeker niet!

Podiumplaatsen ‘Mijn Ede’

Podiumplaatsen ‘Mijn Ede’

Voor zowel de voorstelling om 16 uur als 20.15 uur zijn een klein aantal podiumplaatsen te koop. U zit dan aan een tafeltje op het podium. Wilt u graag op één van deze exclusieve plaatsen zitten? Kies dan een stoel op rij 1 t/m 4, dit zijn de podiumplaatsen.
U betaalt hiervoor de 1e rangsprijs.

“meeslepend gebracht door een acteur die zijn verhaal met aangrijpende passie voor zijn publiek ontvouwt. Een stoet van soms bizarre danweer poëtische gebeurtenissen en personages trekken voorbij en als er al zoiets als Groningse humor en melancholie bestaan, dan valt alles hier prachtig op zijn plek.”

★★★★★ Dagblad van het Noorden

www.nnt.nl

eindregie: Ola Mafaalani, tekst: Rik van den Bos, idee en spel: Marcel Hensema, muziekarrangementen: Robert van der Tol

Binnenkort bij SPOT

Een man in een blauw shirt zit buiten in een campingstoel naast een caravan en houdt een fles in zijn hand.
14:30 uur

Marcel Hensema

zo 13 sepSPOT/Stadsschouwburg

De energieke en actuele voorstelling van Marcel Hensema opnieuw naar Groningen!

Man in een wit shirt staat voor een microfoon op een podium tegen een donkere achtergrond.

Beste Mensen

vr 18 sepSPOT/Stadsschouwburg

Een voorstelling over de opvallende klimaatspeeches van de afgelopen vijftig jaar

Twee mannen met lang haar zitten naast elkaar voor een paarse muur; de linkerman draagt een hoed en steunt zijn hoofd op zijn hand terwijl de rechter een open handgebaar maakt.

Herman Sandman & Bert Hadders

zo 27 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijftig soorten grijs waren in het land van zwart en wit

Soon at SPOT

Dirigent die een orkest dirigeert met een omhooggehouden baton.

Noord Nederlands Orkest

wo 9 decSPOT/De Oosterpoort

Explosive orchestral sound with Grieg and Prokofiev

Drie musici staan op een dakterras, elk met een strijkinstrument (cello in het midden, violen aan weerszijden).

Dutch Classical Talent: Martin String Quartet

do 11 mrtSPOT/De Oosterpoort

One of the most promising new Dutch string quartets

Kale man in een donker blazer zit aan een tafel met armen gevouwen op het tafelblad en kijkt recht vooruit.
Wereldklasse

Ivo Pogorelich

do 20 meiSPOT/De Oosterpoort

Baroque clarity and Romantic depth from an idiosyncratic master

Stories

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid