[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Noord Nederlands Toneel

All Inclusive

Noord Nederlands Toneel

All Inclusive

  • Dinsdag 11 oktober 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Tuesday 11 october 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Afscheidsvoorstelling over de wereldwijde strooptocht naar geluk

Na acht jaar komt er een feestelijk einde aan een eigenzinnig, visueel explosief en multidisciplinair theatertijdperk onder de bevlogen leiding van Ola Mafaalani en Ko van den Bosch. Nog één keer komt het huidige ensemble met een voorstelling die barst van de bruisende energie. ‘All Inclusive’ sleurt u mee in het rumoerige leven van een groep stamgasten, die elke nacht met hun eigen gelijk en ongezouten meningen een paradijs weten te bouwen. Maar de twijfels achter dit kroegkrakeel nemen toe, wanneer hun ideale wereld de volgende ochtend weer vergeten is: een dement universum. Net zoals het geluk dat de vluchteling najaagt een utopie blijkt te zijn. Volg het NNT in deze parade richting een gedroomde uitweg. De reis begint met een ongemakkelijk gevoel, komt dan op stoom met kneiterhard rechtsradicaal cabaret, caramboleert tegen de vangrail van de poëzie, om te eindigen in een beeldend vuurwerk.

Inleiding om 19.15

Inleiding om 19.15

Voorafgaand aan deze voorstelling is er een inleiding om 19.15 uur. Deuren gaan om 19.00 uur open. Kaarten à € 2,50 kunt u meebestellen bij uw bestelling of apart bestellen via deze link. Deze avond met Ko als gast!

Extra informatie

Extra informatie

Kaartverkoop voor dit concert/deze voorstelling start wo 8 juni (exclusief Agenda-abonnees) en ma 13 juni (voor iedereen).

Eten bij Resto van Harte voorafgaand aan ‘All Inclusive’
Voorafgaand aan de voorstelling ‘All Inclusive’ van het Noord Nederlands Toneel – een absurde comedy over de strooptocht naar geluk – verzorgt Resto van Harte een drie-gangenmaaltijd in Theater de Machinefabriek. Resto van Harte creëert ontmoetingsplekken voor mensen die de verbinding met de samenleving zoeken. Daarvoor hanteert ze de formule ‘eten, ontmoeten en meedoen’.

Schuift u deze avond aan bij het ‘All Inclusive’ pop-up Resto in Theater de Machinefabriek, dan eet u zoals een vluchteling. Het drie-gangen menu zelf is van een kwaliteit waar de meeste vluchtelingen enkel van kunnen dromen, maar de ervaring benadert de situatie in een opvang locatie. Geen wit tafellinnen, wijn uit kristallen glazen en kandelaars, maar enkel het strikt noodzakelijke – zoals ook de pas gearriveerde asielzoekers hun avondmaaltijd krijgen voorgeschoteld. Het eten wordt bereid door een team vrijwilligers dat zelf nog niet zo lang geleden door de asielprocedure is gegaan, onder leiding van een professionele chef.

U kunt het diner toevoegen bij het bestelproces. Wanneer u al kaarten heeft voor de voorstelling, dan kunt u hier het diner los bestellen.

Stadjerspas abonnees betalen voor deze voorstelling én diner slechts € 7,50. Meer informatie hierover op www.stadjerspas.nl.

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Drie mensen poseren in kleurrijke outfits voor een fonkelend achtergrond met een reuzenrad.

Hope

di 20 janSPOT/Stadsschouwburg

Een indringende en meeslepende voorstelling over macht, twijfel, waarheid en hoop

Een persoon in een feestelijke outfit poseert terwijl ze een selfie maakt, met een sjerp over de schouder.

Mevrouw Ogterop

di 27 janSPOT/Stadsschouwburg

Een toneelstuk in de vorm van een vermakelijke therapiesessie

Great Catch

Great Catch

do 5 febSPOT/Stadsschouwburg

A fresh taste of circus

Soon at SPOT

Een vrouw in een rode top staat in een donkere ruimte, met één hand tegen haar hoofd en een intense blik.

Cristina Branco

za 4 aprSPOT/De Oosterpoort

Captivating fado singer returns with new album

Black Stone Cherry

Black Stone Cherry

vr 2 oktSPOT/De Oosterpoort

Southern rock met heavy riffs, catchy hooks, and a powerful live reputation

Een muzikant speelt op een snaarinstrument terwijl hij onder sfeervol paars licht staat.

Kayhan Kalhor Ensemble

wo 11 novSPOT/De Oosterpoort

World-Famous Iranian Maestro of the Kemenche

Stories

My First FestivalMy First Festival
My First Festival

My First Festival

- Wat een dag! We genieten nog even na van een hele toffe editie van My First Festival. Dankzij jullie was het een feestje. Tot volgend jaar!

Het jaar van Meral Polat

Het jaar van Meral Polat

- Actrice, theatermaker en zangeres Meral Polat over 2025

Mumford & Sons naar Groningen!

Mumford & Sons naar Groningen!

- Prizefighter Tour strijkt woensdag 1 juli neer in het Stadspark

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Bekijk de voorstellingen en concerten waarbij je nog een 2de kaartje gratis krijgt.

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid