[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Noord Nederlands Toneel

Fellini

Noord Nederlands Toneel

Fellini

  • Woensdag 7 december 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Wednesday 7 december 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Laatste kans voor geroemd spektakelstuk

Laatste kans voor geroemd spektakelstuk
“Vermaak dat raakt… feest der herkenning… evenwichtig, exuberant en weelderig… Circus, commedia dell’arte, clownerie, catwalk, glamour, het kan haast niet op…” zo schreef de Volkskrant over ‘Fellini’, dat de voorstelling, evenals het NRC en Dagblad van het Noorden, waardeerde met vier sterren. Het werd één van de meest geroemde voorstellingen onder de artistieke leiding van Ola Mafaalani. Het biografische spektakelstuk volgt het leven van de Italiaanse regisseur en vijfvoudig Oscarwinnaar Federico Fellini. Geheel in stijl van de rijke, theatrale fantasiewereld van Il Maestro worden in ‘Fellini’ een verrassende verhaallijn, scherpzinnige teksten, duizelingwekkende acrobatiek, meeslepende tapdans, uitbundige kostuums en livemuziek op een ontroerende en vrolijke manier verstrengeld.

Inleiding om 19:15

Inleiding om 19:15

Voorafgaand aan deze voorstelling is er een inleiding om 19.15 uur. Deuren gaan om 19.00 uur open. Kaarten à € 2,50 kunt u meebestellen bij uw bestelling. De inleiding maakt vanaf dit seizoen deel uit van De Arts Academy.

Diner bij Fellini

Diner bij Fellini

Geniet nog eenmaal van het lievelingseten van zoon Magnus uit Borgen, de groene curry met kip en een apple crumble. Het diner kunt u toevoegen bij het bestellen van uw kaarten. Heeft u al kaarten, klik dan hier om te bestellen.

HOOGTEPUNNT
Deze voorstelling is onderdeel van HOOGTEPUNNT, de afscheidsweek van het huidige ensemble van het NNT.

HOOGTEPUNNT Deze voorstelling is onderdeel van HOOGTEPUNNT, de afscheidsweek van het huidige ensemble van het NNT.

Klik hier voor het volledige programma.

“Circus, commedia dell’ arte, clownerie, catwalk, glamour, het kan haast niet op: ‘wezenlijk’ vermaak, waarvoor geen moeite te veel lijkt en geen mogelijkheid onbenut wordt gelaten: ronddraaiende podia, feeëriek aangelicht doek, sprookjeskostuums en natuurlijk de legendarische Nina Rota Band, dat wil zeggen, hier de Eef van Breen Group, die onder leiding van Van Breen diens eigen swingende composities speelt.”

Volkskrant

“Van den Bosch zet het titelpersonage prachtig neer.” (..) “Een verhaal met veel biografische elementen, maar toch vooral het verhaal over de kracht van de fantasie. Eén lange droom.”

★★★★ Dagblad van het Noorden

“Lopend over de filmset peinzend verzonken aan de schminktafel maakt Van den Bosch de toeschouwer deelgenoot van Fellini’s diepste gedachten over films maken.”

★★★★ NRC Handelsblad

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Twee mannen staan buiten bij een wateroppervlak, met verschillende kledingstijlen, en kijken naar de camera terwijl ze glimlachen.

Ruben Terlou & Jelle Brandt Corstius

zo 22 mrtSPOT/Stadsschouwburg

Twee geboren verhalenvertellers schetsen de contouren van een nieuwe wereldorde

Tafel van Vijf

Tafel van Vijf

za 28 mrtSPOT/De Machinefabriek

Bewegingsvoorstelling over rituelen en tradities rond de dood

Drie mensen poseren in kleurrijke outfits voor een fonkelend achtergrond met een reuzenrad.

HOPE

za 28 mrtSPOT/Stadsschouwburg

Een indringende en meeslepende voorstelling over macht, twijfel, waarheid en hoop

Soon at SPOT

Great Lake Swimmers

Great Lake Swimmers

vr 24 aprSPOT/Lutherse Kerk

TakeRoot presents: quiet folk with attention to detail

Nick Mulvey

Nick Mulvey

zo 24 meiSPOT/De Oosterpoort

English folk with depth and worldly influences

Buffalo Tom
Net bevestigd

Buffalo Tom

ma 19 oktSPOT/De Oosterpoort

Grungy and gritty with catchy singalong choruses

Stories

Backstage met programmeur Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen
backstage met

Backstage met programmeur Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen

- Programmeur Geert-Jan biedt een kijkje in zijn werkdag

Verhalen en schandalen uit de operawereld
Interview

Verhalen en schandalen uit de operawereld

- Interview met Francis van Broekhuizen

Snelle en Chef’Special ook bij Kraantje Pappie in Stadspark
Nieuws

Snelle en Chef’Special ook bij Kraantje Pappie in Stadspark

- Kraantje Pappie heeft vanochtend de eerste artiesten bekend gemaakt die op zullen treden tijdens z’n grootste show ooit in Stadspark.

De luisterlijst van Ramsey Nasr

De luisterlijst van Ramsey Nasr

- Een selectie van albums die je volgens hem écht gehoord moet hebben.

Mindfulness In Concert Festival

Mindfulness In Concert Festival

- Muziek, meditatie en bewustzijn samen in een warm en uitnodigend festival

Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!
Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!

Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!

-

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid