[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

MY BABY

+ support: M. Lucky

MY BABY

+ support: M. Lucky

/
  • Donderdag 25 september 2025
  • SPOT/De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 17:00 uur: restaurant The Mix open
  • 19:00 uur: Zaaldeuren open
  • 20:00 uur: Start programma
  • Voornamelijk staanplaatsen (1100 stuks), beperkt aantal zitplekken (700 stuks)
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 25 september 2025
  • SPOT/De Oosterpoort, Grote zaal / Trompsingel 27
  • 19:00 doors open
  • 20:00 start of event
  • Standing room (1100 places) and limited seated sections (700 places)
  • (Times are subject to change)

Psychedelische blues-trance-ravers met nieuw werk terug naar Groningen!

Psychedelic blues-trance ravers return to Groningen with new material!

Met hun hypnotiserende mix van blues, funk, woestijnblues en trance weet MY BABY al jaren elke zaal in extase te brengen. Na een akoestisch uitstapje in het theater afgelopen seizoen, keert de band in september in volle glorie terug voor een clubshow in de Grote Zaal van De Oosterpoort. Het Nederlands/Nieuw-Zeelandse trio komt met nieuw werk en de eerste single Ain’t No Turnin’ Back zet direct de toon: een bezwerende track waarin MY BABY de mythe van Eurydice herinterpreteert vanuit haar perspectief. Bereid je voor op een avond vol pulserende grooves, opzwepende ritmes en een unieke, meeslepende live-ervaring.

Support: M. Lucky

M. Lucky is een artiest uit Amsterdam, geboren in Yokohama en opgegroeid in Singapore. In een flitsende stad die eruit ziet als een pretpark reflecteert haar muziek deze vreemde tijd. In haar eigen woorden: ‘I’m a band from Amsterdam’. Ze klinkt luider en futuristischer dan ooit: Marcia Savelkoul vecht tegen de monsterlijke machine die ze samen met Sam Verbeek heeft gebouwd. Wees getuige van dit duel waarin haar etherische klanken het opnemen tegen zijn genadeloze gitaargeweld en mechanische beats.

Bekijk de website van MY BABY
Meld je aan voor het Facebookevent

With their hypnotic blend of blues, funk, desert blues, and trance, MY BABY has been captivating audiences for years. After an acoustic detour in the theater last season, the band returns in full glory this September for a club show in the Grote Zaal of De Oosterpoort. The Dutch/New Zealand trio is bringing new material, and their first single, Ain’t No Turnin’ Back, immediately sets the tone: a spellbinding track in which MY BABY reinterprets the myth of Eurydice from her perspective. Get ready for an evening of pulsating grooves, exhilarating rhythms, and a unique, immersive live experience.

Binnenkort bij SPOT

Vijf mannen met zonnebrillen en bandana's staan voor een bakstenen muur.

Steel Pulse

za 22 augSPOT/De Oosterpoort

Reggaegigant brengt al 50 jaar bewustzijn, kracht en hoop

Portret van een man met hoed, zonnebril en blazer tegen een wolkrijke blauwe lucht.

Aaron Lee Tasjan

zo 30 augSPOT/A-Theater

TakeRoot presents: duidelijke mantra’s met een kritische blik op authenticiteit

The White Buffalo

The White Buffalo

za 5 sepSPOT/De Oosterpoort

Verhalende songs die ergens tussen donkere country, blues en roots zweven

Soon at SPOT

Twee mannen met krullend haar in elegante pakken zitten zij aan zij voor een achtergrond met gordijnen.

Tangarine

di 10 novSPOT/Stadsschouwburg

A musical evening full of surprises and musical camaraderie

Een persoon zweeft onder water, omgeven door lichtstralen die van boven naar beneden vallen.

Recirquel

vr 13 novSPOT/Stadsschouwburg

“Paradisum presents intelligent, asserting physical theatre at its most thrilling.” ★★★★★ Culture Fix

Close-up van een lammetje met een groene kleurtoon.

Noord Nederlands Orkest

za 20 mrtSPOT/De Oosterpoort

Bach’s St Matthew Passion in a unique interpretation

Stories

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid