[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Moving Futures

Moving Futures

  • Zondag 9 april 2017
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 9 april 2017
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Op zaterdag 8 en zondag 9 april komt Moving Futures Festival voor het eerst naar Groningen. Moving Futures is een reizend festival vol aanstormend choreografietalent uit de stal van de vijf Nederlandse danshuizen: Dansmakers Amsterdam, Dansateliers, DansBrabant, Random Collision en Generale Oost. Twee dagen lang zie en ervaar je dans van vandaag tijdens een uitgebreid programma met voorstellingen en tijdens workshops, meet & greets, aftertalks, diners, film en meer!

Avondprogramma op zondag (18.00 – 23.00) 
Tijdens de tweede avond van Moving Futures in Groningen wordt er vanaf 18:00 in de foyer een speciale daghap geserveerd(€8 p/p) en kun je de artiesten van die avond ontmoeten. Vanaf 19:30 is er een exclusief dansfilm programma van Cinedans te zien. Daarna worden relaties onder de loep genomen in de hedendaagse dansmusical O O O O O O O van Giulio D’Anna.

  • Cinedans exclusief filmprogramma
    Als vaste partner van Moving Futures heeft Cinedans ook voor deze editie van het festival een speciaal dansfilm programma samengesteld dat gebaseerd is op de verschillende thema’s en onderwerpen van de voorstellingen uit het festival. Kortere en langere films van verschillende choreografen en regisseurs.

  • O O O O O O O | Giulio D’Anna
    In deze hedendaagse dansmusical delen acht jonge performers hun meest persoonlijke ervaringen over verbroken relaties en beschadigde intimiteit. “Persoonlijk, kwetsbaar en toch ook heel luchtig en grappig” schreef Mirjam van der Linden in de Volkskrant.


Randprogramma op zondag

Leadership through Movement | Amos Ben-Tal & Aafke van Mourik Broekman (14.00 -17.00 uur)
Voor geïnteresseerden is het zondag overdag mogelijk om deel te nemen aan een masterclass van choreograaf Amos Ben-Tal en psychologe Aafke van Mourik Broekman. Het gedrag van mensen zorgt er soms voor dat zij worden aangezien als leiders. Diegene met charisma, een duidelijke aanwezigheid, of een natuurlijke gave om hun volgelingen te verbinden. Wat in hun gedrag maakt hen een goede leider? Onder begeleiding van Ben-Tal en van Mourik Broekman onderzoeken deelnemers hoe zij door middel van beweging, groepsdynamiek en expressie tot goed leiderschap kunnen komen.

Je kan je aanmelden voor de masterclass via info@randomcollision.net. Deelname is gratis als je een kaartje voor het avondprogramma hebt. Wil je alleen de workshop bijwonen? Dat kan ook! Een kaartje kost dan €7,50.

Edit This Post | Domein voor Kunstkritiek
Na de voorstelling van Giulio D’Anna krijgt het publiek de kans om te schrijven wat zij van de voorstelling vonden in Edit This Post, een virtueel nagesprek waarin je met behulp van het Domein voor Kunstkritiek gezamenlijk een online recensie schrijft.

Lees hoe je je kan aanmelden via www.editthispost.com of mail naar Lisa Reinheimer
(lisareinheimer@domeinvoorkunstkritiek.nl) voor meer informatie. Meedoen is gratis met een geldig entreeticket voor de avond. Vergeet uw smartphone of tablet niet!

Dansliefhebbers opgelet! In april presenteren wij namelijk Dance Partners in Crime, een clusterprogramma dat volledig in het teken staat van hedendaagse dans. Naast Moving Futures, zijn ook Weekend Break Festival, The Nonsense Society en Accusations te zien.

Binnenkort bij SPOT

Marcel Hensema
14:30 uur

Marcel Hensema

zo 13 sepSPOT/Stadsschouwburg

De energieke en actuele voorstelling van Marcel Hensema opnieuw naar Groningen!

Twee mannen met lang haar zitten naast elkaar voor een paarse muur; de linkerman draagt een hoed en steunt zijn hoofd op zijn hand terwijl de rechter een open handgebaar maakt.

Herman Sandman & Bert Hadders

zo 27 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijftig soorten grijs waren in het land van zwart en wit

ICK Dans Amsterdam

ICK Dans Amsterdam

do 1 oktSPOT/Stadsschouwburg

Choreografie die toont hoe intense levenskracht voortkomt uit verschil

Soon at SPOT

Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker
Wereldklasse

Die 12 Cellisten der Berliner Philharmoniker

do 29 oktSPOT/De Oosterpoort

A facinating journey through the world of cellists with twelve Berliner stars

Noord Nederlands Orkest

Noord Nederlands Orkest

za 19 decSPOT/De Oosterpoort

Bach’s 'Weihnachtsoratorium' as ultimate music of Christmas

Cappella Amsterdam & Lavinia Meijer

Cappella Amsterdam & Lavinia Meijer

di 26 janSPOT/De Oosterpoort

Music by Philip Glass, arranged for harp and choir

Stories

Terugblik: De Wijk De WereldTerugblik: De Wijk De Wereld
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Meet the band: Mumford & Sons
Meet the bandLongread

Meet the band: Mumford & Sons

-

Opnieuw een recordjaar

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Nieuwe namen TakeRoot 2026!
NieuwsAankondiging

Nieuwe namen TakeRoot 2026!

- 8 nieuwe namen toegevoegd aan de line-up

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid