[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Michael Prins

+ support: La Corneille

Michael Prins

+ support: La Corneille

  • Zondag 24 mei 2015
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Sunday 24 may 2015
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Singer-songwriter bekend van ‘Close To You’

Kaartverkoop: kassa De Oosterpoort, Tromspingel 27 (ma t/m za: 12.00 tot 18.00 uur) & website De Oosterpoort, Plato en ticketmaster.nl

Michael Prins in English

Michael Prins in English

In 2013 Michael Prins was crowned ´De Beste Singer-Songwriter van Nederland’. After winning this television program, one success after the other followed. His fall tour was sold out in no time and his debut album ‘Rivertown Fairytales’, on which beautiful, demure folk songs can be heard, reached the top 10 of the Album Top 100. In 2014 Michael performed in a sold out Kleine Zaal. In May he will return to De Oosterpoort for his new tour ‘A Dreamers Dream Tour 2015’, where he will certainly perform songs from his new album.

At the age of 15 Michael Prins left school to work at the studio of his father, who is an artist. Prins grew up in a very creative and musical family and seemed to be destined to follow the same path. These influences clearly sparkle in Michael’s eyes when he’s singing. After years of performing as much as he can and writing music, his breakthrough follows after participating on ‘De Beste Singer-Songwriter van Nederland’. He auditions with the song ‘Close To You’ which immediately tugs at the heartstrings of Eric Corton. Eventually he wins the program and a musical career now lies ahead of him.

Pop van eigen bodem
Elk seizoen de grootste artiesten van Nederlandse bodem!

Pop van eigen bodem Elk seizoen de grootste artiesten van Nederlandse bodem!

Klik hier voor een overzicht van alle Nederlandse artiesten.

Let op: vrije sta- en zitplaatsen.

Michael Prins werd in 2013 gekroond tot ´De Beste Singer-Songwriter van Nederland´. Nadat hij dit televisieprogramma won, volgden de successen elkaar in rap tempo op. Zijn najaarstour was binnen no-time uitverkocht en zijn debuutalbum ‘Rivertown Fairytales’, waarop hij prachtige, ingetogen folksongs laat horen, bereikte de top 10 van de Album Top 100. In 2014 stond Michael in een uitverkochte Kleine Zaal. In mei staat hij wederom in De Oosterpoort met zijn nieuwe tour ‘A Dreamers Dream Tour 2015’, waar hij zeker ook nummers van zijn nieuwe album laat horen.

Al op zijn vijftiende stopt Michael Prins met school en gaat werken in het atelier van zijn vader, die kunstenaar is. Prins groeit op in een zeer creatieve en muzikale familie en lijkt dan ook voorbestemd hetzelfde pad te volgen. Deze invloeden schitteren duidelijk in Michaels ogen als hij zingt. Na jaren van zoveel mogelijk optreden en muziek schrijven, volgt zijn doorbraak met zijn deelname aan ‘De Beste Singer-Songwriter van Nederland’. Hij doet auditie met het nummer ‘Close To You’ en raakt meteen een gevoelige snaar bij Eric Corton. Uiteindelijk wint hij het programma en ligt er een muzikale carrière in het verschiet.

Website Michael Prins

Support: La Corneille
De Utrechtse rockband La Corneille bestaat uit Hans Vermunt (toetsen), Daan Crone (drums) en Guy Corneille (gitaar en zang). In 2012 beginnen de drie vrienden de band La Corneille. Als rockband is La Corneille een meester in theatrale muziek met een eigenzinnige dynamiek. Het ene moment klinken hun liedjes teder, klein en lieflijk, het andere gedragen en plechtig, dan weer pakken ze groots en crescendo uit. Ze stonden al op festivals als Lowlands en het Bevrijdingsfestival, op 24 mei staan ze in het voorprogramma van Michael Prins.

“Winnaar Michael Prins levert een sprookjesachtig debuut af.”

Lees de volledige recensie.

★★★★ Albumrecensie Nu.nl (Pierre Oitmann)

“Live is de band een belevenis. Niet voor niets zijn alle grote podiumprijzen al binnengesleept.

Lees de volledige recensie

★★★★ Albumrecensie La Corneille Mania (Lucas van Gaans)

“Een prins, Michael Prins, waarvan we mogen hopen dat hij de titels van nummer 10 en 11 op dit nieuwe album voor een nog lange tijd op zichzelf toepast, inademt en vertaalt in het schrijven van dit soort albums.”

Lees de volledige recensie

Albumrecensie Mania (Linda Rettenwander)

Binnenkort bij SPOT

Portret van een man met hoed, zonnebril en blazer tegen een wolkrijke blauwe lucht.

Aaron Lee Tasjan

zo 30 augSPOT/A-Theater

TakeRoot presents: duidelijke mantra’s met een kritische blik op authenticiteit

Een groep mannen in donkere pakken en zonnebrillen poseert voor een glinsterende blauwe metallic achtergrond.

Greyhounds

wo 2 sepSPOT/A-Theater

Amerikaanse rhythm-and-blues met een rauw, sterk geluid

Vier mensen in jas poseren op en rond een mosrijke rots in een bos.

First Time Flyers

wo 9 sepSPOT/De Oosterpoort

Oprechte countrymuziek met catchy hooks

Soon at SPOT

Een persoon zit op een houten vloer en houdt een gitaar op schoot, met een blauw gestippelde muur op de achtergrond.

Rhiannon Giddens

di 22 sepSPOT/De Oosterpoort

One of the most important musical thinkers currently walking the earth

Close-up van een lammetje met een groene kleurtoon.

Noord Nederlands Orkest

vr 26 mrtSPOT/De Oosterpoort

Bach’s St Matthew Passion in a unique interpretation

Een groep muzikanten speelt een optreden op een donker podium met blauwe verlichting.

Nederlands Blazers Ensemble

za 10 aprSPOT/De Oosterpoort

Wind instrument players reflect on love: from romantic desire to harsh reality

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid