[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Joe Satriani

Support: Oli Brown

Joe Satriani

Support: Oli Brown

  • Donderdag 6 juni 2013
  • 19:00 zaaldeuren open
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Thursday 6 june 2013
  • 19:00 doors open
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Dé gitaarvirtuoos van eind vorige en begin deze eeuw

Kaartverkoop: kassa (ma t/m za van 12.00 – 18.00 uur: 050 368 0 368) en website De Oosterpoort, Plato, Ticketlijn: 0900-3001250 (€ 0,45 p/min) en  Ticketservice website.

Let op: vrije sta- en zitplaatsen.

Joe Satriani wordt gezien als een van dé gitaarvirtuozen van eind vorige en begin deze eeuw. Hij speelde met o.a. Mick Jagger en Deep Purple, verkocht ruim tien miljoen platen en werd maar liefst vijftien keer genomineerd voor een Grammy Award.

Geïnspireerd door helden als Jimi Hendrix pakt Satriani op zijn veertiende (op de dag dat Hendrix overleed) zijn gitaar op, om deze niet meer neer te leggen. Zijn technieken en composities zijn zeer karakteristiek en Steve Vai, Kirk Hammett (Metallica) en David Bryson (Counting Crows) behoren tot zijn ‘students’. De eerste volledige soloplaat van Joe Satriani, ‘Not of this Earth’, verscheen in 1986 en de opvolger ‘Surfing with the Alien’ wordt gezien als een van de grondleggers van de virtuoze rockmuziek.  Naast een uitstekend gitarist is Satriani dus ook nog eens een begenadigd songwriter.

Inmiddels heeft hij, naast meerdere soloplaten, zijn eigen gitaarlijn (de ‘JS’) en gaf hij wereldwijd G3-Tour concerten (waar hij samenspeelt met Steve Vai en een gastgitarist). Daarnaast richtte hij de band ‘Chickenfoot’ op, de supergroep waarin Satriani de krachten bundelt met Sammy Hagar (ex-Van Halen), Michael Anthony en Chad Smith (Red Hot Chili Peppers). In 2013 gaat Satriani weer op tour door Europa, ter gelegenheid van een nieuwe plaat die in mei 2013 moet verschijnen. Grijp dus uw kans om deze gitaarvirtuoos live aan het werk te zien in De Oosterpoort!

Support: Oli Brown

De Britse bluesgitarist en singer-songwriter Oli Brown heeft ondanks zijn nog vrij jonge leeftijd al een behoorlijke staat van dienst. Hij won de afgelopen jaren een rits aan prijzen tijdens de British Blues Awards, stond in 2010 al op Glastonbury en bracht drie studioalbums uit: Open Road (2008), Heads I Win, Tails You Lose (2010, geproduceerd door Mike Vernon) en Here I Am (2012). Brown speelt op een speciaal voor hem ontworpen Vanquish gitaar, om het specifieke geluid te kunnen creëren waar hij naar zoekt. Pretty cool.

http://www.satriani.com/

Binnenkort bij SPOT

Sven Ratzke en Matangi Quartet

Sven Ratzke en Matangi Quartet

ma 8 decSPOT/Stadsschouwburg

"Onweerstaanbaar" - Trouw ★★★★★

Ruben Annink – Antiheld

Ruben Annink – Antiheld

di 9 decSPOT/De Oosterpoort

Meeslepende popmuziek van oud-Beste Zangers deelnemer

Een bont gezelschap van muzikanten staat op het podium. onder hen zijn de zussen clean pete, die opgaan in de menigte van muzikanten. van achter zien wij het publiek helemaal los gaan

Clean Pete’s Kerstshow

zo 14 decSPOT/De Oosterpoort

Over-the-top kerstshow met bijzondere gastoptredens en een mix van kerstklassiekers

Soon at SPOT

Een pianist zit in een donkere ruimte achter een vleugelpiano.
Wereldklasse

Arcadi Volodos

di 16 decSPOT/De Oosterpoort

Superhuman technical skills and dexterity

Een vleugelpiano met het deksel omhoog en een man in een donker pak staand naast de piano.

Dutch Classical Talent: Gianmarco Moneti

do 2 aprSPOT/De Oosterpoort

Comforting piano music by Fauré and Bacewicz, among others

Een dirigent staat voor een orkest en dirigeert tijdens een optreden.

Noord Nederlands Orkest

vr 17 aprSPOT/De Oosterpoort

Stravinsky's musical revolution

Stories

zittend bruidspaar, in De Oosterpoort
Interview

Bezoekers in Beeld

- Johan en Monique: Zeven Jaar Liefde, Begonnen in De Oosterpoort

Terugblik: Pé & RinusfeestjeTerugblik: Pé & Rinusfeestje
Terugblik: Pé & Rinusfeestje

Terugblik: Pé & Rinusfeestje

- Pé & Rinus zetten De Oosterpoort op zijn kop

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

- Getting high and feeling low

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Open van 1 t/m 24 december elke dag een vakje en laat je verrassen!

Het jaar van Guy Weizman en Roni Haver

Het jaar van Guy Weizman en Roni Haver

- 2025, een jaar vol hoogtepunten

Een groep vrolijke mensen poseert tegen een roze achtergrond, gekleed in felgekleurde outfits.
Long read

Cabaretier Yora Rienstra over Vrouwejaars

- Een avond vol herkenning en heel veel lachen

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid