Great Catch
House of Circus, Knot on Hands en Fenja Barteldres
A fresh taste of circus
In Great Catch maak je kennis met een nieuwe generatie circusartiesten. De Circuscoalitie selecteert jaarlijks drie korte voorstellingen waarin de grenzen van het circus met lef en originaliteit worden verkend. De pioniers van House of Circus brengen een explosieve mix van circus en drag, vol glitter en humor.
Het innovatieve trio Knot on Hands creëert pure en hypnotiserende bewegingstaal met duizelingwekkend veel vondsten rondom de (on)mogelijkheden van partneracrobatiek. Met een Cyrwheel zonder schroeven verandert Fenja Barteldres ten slotte de ronde ring tot een compleet nieuw apparaat, een poëtische metafoor over de imperfecties van het leven. ‘Great Catch’ nodigt je uit om de vele gezichten van het circus te ontdekken. Verheug je op een vermakelijke avond met een “aantrekkelijke mix van humor en acrobatiek” (Theaterkrant over ‘Great Catch’ 2024).
“Aantrekkelijke mix van humor en acrobatiek.” – Theaterkrant over Great Catch 2024
“Great Catch maakt zijn naam waar: de drie gepresenteerde circusmakers zijn een mooie vangst. (…) Het is snoepen van de verscheidenheid aan talent.” – Theaterkrant over Great Catch 2021
regie: Thomas Falk | performers: Nick van der Heyden, Germain Charlat, Britt Timmermans, Mario Kunzi, Tijs Bastiaens en Fenja Barteldres