[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Het Volk

Herfst in Schoorl

Het Volk

Herfst in Schoorl

  • Dinsdag 3 december 2013
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Tuesday 3 december 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Droogkomisch toneel

Droogkomisch toneel
Het Volk maakt voorstellingen waarin relativerend wordt gekeken naar het alledaagse, menselijke getob. Tragisch en komisch tegelijk, maar bovenal herkenbaar. In ‘Herfst in Schoorl’ gaat het gepensioneerde echtpaar Van Beem, nu het allemaal nog kan, er nog één keer lekker op uit. De keus valt op het eenvoudige pensionnetje in Schoorl waar ze elkaar hebben leren kennen. Het echtpaar blikt terug op een lang niet altijd even soepel verlopen huwelijksleven en probeert zich tevens in te stellen op de ouderdom en bijbehorende gebreken. Is alles wat gezegd moet worden, wel gezegd? Moet alles wel gezegd worden?

Het Haarlems Dagblad schreef over ‘Herfst in Schoorl’: ‘Aan het eind dansen ze samen, een liefdevolle dans in nachtgewaad. Het is zeldzaam ontroerend.’ Lees hier de volledige recensie.

‘Bert Bunschoten speelt de breedsprakige, dementerende Herman met waardigheid en zorgt voor veel herkenning. Wigbolt Kruijver maakt van de redderende Pauline een aandoenlijke, verwonderde vrouw, die in monologen haar, soms gruwelijke, herinneringen en zorgen deelt met het publiek.’ Lees hier de volledige recensie.

★★★ Dagblad van het Noordendoor
Jan Barend van Barneveld

‘Die melancholie kleurt de voorstelling vanaf het allereerste begin. Het Volk maakte met ‘Herfst in Schoorl’ een licht weemoedig, lief en toegangkelijk miniatuurtje over ouder worden en onvermijdelijk verlies.’ Lees hier de volledige recensie.

★★★★ Volkskrantdoor
Karin Veraart

‘Bert Bunschoten speelt de breedsprakige, dementerende Herman met waardigheid en zorgt voor veel herkenning. Wigbolt Kruijver maakt van de redderende Pauline een aandoenlijke, verwonderde vrouw, die in monologen haar, soms gruwelijke, herinneringen en zorgen deelt met het publiek.’ Lees hier de volledige recensie.

★★★ Theaterkrant.nldoor
Jan Barend van Barneveld

http://www.toneelgroephetvolk.nl

spel: Herman van Beem – Bert Bunschoten en Pauline van Beem – Wigbolt Kruijver, tekst: Bert Bunschoten, Wigbolt, Minke en Joep Kruijver, decor: Jan & Piet
met dank aan: Toneelschuur, Camping Goedhart Schoorl 

Binnenkort bij SPOT

Trumps Amerika: chaos en gevaar?

di 27 oktSPOT/Stadsschouwburg

Een avond over macht en onzekerheid

Ghostbusters Halloween Experience

za 31 oktSPOT/Stadsschouwburg

Dans, halloween en Ghostbusters op het grote scherm

Jip Smit

do 5 novSPOT/De Machinefabriek

Nerdy fantasytheater, fysieke komedie en vette satire

Soon at SPOT

Jakop Ahlbom Company & ISH Dance Collective

wo 11 novSPOT/Stadsschouwburg

A Knock-Out Action Comedy

Noord Nederlands Orkest

do 12 novSPOT/De Oosterpoort

Iconic film music performed live in the concert hall

The Bootleg Beatles

do 11 febSPOT/De Oosterpoort

Seven legendary Beatles-moments come back to life

Stories

Jonger dan 30 jaar?

- Dan kun je met korting naar veel klassiek en theater

ROBBIE WILLIAMS KOMT NAAR GRONINGEN!

- Let me entertain you!

TakeRoot

Darlin’ Dolly: een biertje als ode aan de queen of country

- Deze heerlijke NEIPA van Eggens Craft beer is tijdens TakeRoot op de tap beschikbaar én als geschenkverpakking

Nieuwe namen voor Rockit!

- DoYeon Kim en N∆BOU toegevoegd toe aan programma

Interview

Durven en ontdekken met Mus

- Schrijver Kevin Hassing over Mus & Kapitein Kwaadbaard

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid