[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Golden Palace

Shop till you drop

Golden Palace

Shop till you drop

  • Dinsdag 28 november 2017
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Tuesday 28 november 2017
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Een beeldende, absurd-humoristische voorstelling over onze shopverslaving

Een beeldende, absurd-humoristische voorstelling over onze shopverslaving

Golden Palace neemt u mee naar een warenhuis waar wensen werkelijkheid worden. Zit u niet lekker in uw vel? Een glanzend paar nieuwe schoenen doet wonderen. Bent u de zin van het bestaan een beetje kwijt? Het sales team van ‘Shop till you drop’ helpt u door de moeilijke momenten heen. Voor elk probleem heeft het warenhuis een passende oplossing op voorraad: een product op maat dat uw geluksgevoel doet oplaaien. Herboren stapt u terug de wereld in.

Theatergroep Golden Palace is een meester in de analyse van het menselijk functioneren. “Golden Palace fileert menselijk gedrag op vlijmscherpe wijze, zeer humoristisch en met het oog van een uitstekend antropoloog,” schreef de Volkskrant al eens. In de beeldende, absurd-humoristische voorstelling ‘Shop till you drop’ buigt het gezelschap zich over onze aan verslaving grenzende drift om te shoppen. Proberen we met ons koopgedrag het gat in onze ziel te dichten?

“De regie van Ingrid Kuijpers voltrekt zich volgens beproefd recept. Met een minimum aan tekst legt ze herkenbare neuroses bloot. Het fysieke spel neemt absurdistische trekken aan met tragikomisch effect: er breekt een gevecht los tot in de pashokjes om de laatste aanbiedingen. En de klanten eindigen uitgekleed, als paspoppen van een doorgeslagen commercie.”

★★★★ de Volkskrant

“Zoals eerder in voorstellingen als Restaurant Amore en Death By Powerpoint laat artistiek leider Ingrid Kuijpers een moralistische boodschap achterwege, maar gebruikt komische uitvergroting, absurde situaties en fysiek spel om het publiek een zeer overtuigende spiegel voor te houden.”

★★★★ Trouw

“En natuurlijk is het ook een beetje wrang, die behoefte aan steeds meer en steeds groter, die noodzaak om de leegte te vullen met allerlei spullen. Maar Shop till you drop is gelukkig geenszins moralistisch. Het is een heerlijke parodie, even herkenbaar als hilarisch, op onze aan verslaving grenzende drift om te shoppen.”
“Het concept is briljant”

Haarlems Dagblad

“Golden Palace is lekker absurdistisch op dreef”

★★★★ De Volkskrant

Meld je aan voor het Facebook event

Concept en regie: Ingrid Kuijpers | Assistent regie: Jansje Meijman | Spel: Titus Boonstra, Katelijne Beukema, Syoma Ekhart, Monique Kuijpers, Annebel Overbeeke en Kajetan Uranitsch

Binnenkort bij SPOT

Voorgevel De Oosterpoort met verschillende gekleurde ploppers en reflecties op de ramen.

Open dag De Oosterpoort

zo 13 sepSPOT/De Oosterpoort

Gratis kijkje achter de schermen

Een man in een blauw shirt zit buiten in een campingstoel naast een caravan en houdt een fles in zijn hand.
20:15 uur

Marcel Hensema

zo 13 sepSPOT/Stadsschouwburg

De energieke en actuele voorstelling van Marcel Hensema opnieuw naar Groningen!

Een collage van vele portretten van verschillende mensen in paarse en rode tinten.

Het Debuut

do 1 oktSPOT/De Machinefabriek

Ontdek aanstormend theatertalent

Soon at SPOT

Man met donker haar en stoppelbaard in een zwarte jas, met gevouwen handen zittend voor een donker, modern interieur.

Thomas Oliemans, Cor Bakker en Bert van den Brink

do 19 novSPOT/De Oosterpoort

World-famous songs by baritone Thomas Oliemans and two top pianists

Een gitarist speelt gitaar en zingt op een podium onder warme oranje verlichting.

Novastar

di 19 janSPOT/Stadsschouwburg

Novastar returns with an intimate show

Een groot orkest staat op een concertpodium rondom een centrale vleugel.

Kölner Akademie

zo 14 febSPOT/De Oosterpoort

Pergolesi’s Stabat Mater and Salve Regina: soft, clear, and straight to the heart

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid