[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Eric van Sauers

Ontroert

Eric van Sauers

Ontroert

  • Vrijdag 29 januari 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 29 january 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Meesterverteller

“Zoals Van Sauers zijn verhalen vertelt, is puur goud.” (de Volkskrant ****) Wie Eric van Sauers ooit heeft gezien, weet dan ook wat hij kan verwachten. Van Sauers is ongemeen grappig en gevaarlijk, maar vooral een meesterverteller. Hij verzint, verandert, daagt uit en laat vaak meer van zichzelf zien dan goed voor hem is. Soms poëtisch, soms ontroerend, soms absurd. Hij kan romantisch zijn (maar dat tegelijk ontkennen), schreeuwend zijn liefde uiten of slaand zijn publiek strelen.
In ‘Ontroert’ neemt Van Sauers even ‘de tijd’, om hem stil te kunnen zetten. Met alles wat hij in zich heeft zal hij tijdens de voorstelling proberen die ongrijpbare ‘tijd’ even van ons te maken. En daarna gaan we weer verder, zoals altijd…

Voorverkoop seizoen 2015-2016

Voorverkoop seizoen 2015-2016

Let op: deze voorstelling is tussen 10 juni tot 15 juni alleen te bestellen als Agenda abonnee. Vanaf 15 juni 19.30 uur start de algemene voorverkoop!

“De manier waarop Van Sauers zijn verhalen vertelt, is puur goud”

★★★★ de Volkskrant

“Van Sauers is scherp als een mes.”

★★★★ Theaterkrant

“Eric van Sauers is terug. Nog even grappig als altijd.”

★★★★ De Telegraaf

regie: Koos Terpstra

Binnenkort bij SPOT

Twee vrouwen poseren dicht bij elkaar in modieuze kleding; één draagt een rood leren jasje en de ander een witte top met zwarte stippen.

Beth & Flo

ma 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Virtuoos pianospel, sprankelende liedjes en absurdistische humor

Twee mannen staan naast elkaar voor een donkere achtergrond, de één draagt een blauwe blazer en de ander een grijs overhemd.

Joep & Rob

di 6 oktSPOT/Stadsschouwburg

Joep van Deudekom en Rob Urgert zijn terug!

Een oudere man zingt in een microfoon op een podium, met een vrouw op de achtergrond onder blauwe verlichting.

Herman van Veen

wo 14 oktSPOT/Stadsschouwburg

Ontroerende muzikale reis vol verhalen, liedjes en verwondering

Soon at SPOT

Donkere concertposter met een persoon aan de rechterkant en de tekst “LIVE 2026” links.
Extra show

Nena

di 27 oktSPOT/De Oosterpoort

One of the biggest singers of German pop culture

Kleurrijke stoffen en stapels textiel uitgestald in een marktkraam, terwijl twee mensen stoffen bekijken.

Barokopera Amsterdam

za 17 aprSPOT/Stadsschouwburg

Purcell's Baroque music interwoven with migration stories and sounds from South America

Een groep mensen in een kamer aan de linkerkant, terwijl aan de rechterkant een alleenstaande persoon tegen een felblauwe muur staat.

Fuse & Kinan Azmeh

zo 18 aprSPOT/De Oosterpoort

A musical adventure in which hope, memory, and connection take center stage

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid