[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

De Theatertroep

Zonder Toestemming

De Theatertroep

Zonder Toestemming

  • Woensdag 28 maart 2018
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Wednesday 28 march 2018
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Een avond schaamteloos ongekuist Vaudevilletheater

Het jonge, bruisende, tienkoppige collectief Theatertroep brengt u een avond schaamteloos ongekuist Vaudevilletheater

De eerste vaudeville-theaters in Amerika en Canada verzorgden voorstellingen met iedere avond wisselende artiesten. De artiesten die ingehuurd werden, hadden een bepaalde act waar ze bekend om stonden en waarmee ze het land doortrokken van theater naar theater. Zolang er bier werd besteld, werd er doorgespeeld.

Zonder Toestemming is een ode aan de rondtrekkende artiesten. Negen toneelspelers brengen zonder censuur en zonder beperkingen hun acts ten tonelen. Toegestaan is wat bevalt. Alle geschrapte acts worden ontschrapt.

Wij brengen u:

Het beste
Het slechtste
Het stilste
Het smerigste
Het groteskste
Het kekste
Het te gekste
Het op zijn plekste
Het geraffineerdste en
Het gebagatelliseerdste

Eerste rij op eigen risco!

In stijl met het vaudeville van 1870 en 1930 wordt de avond afgesloten met een kort toneelstuk. Wij sluiten af met een bewerkte versie van Mijn slappe komedie voor vier mensen, een handjevol personeel en een tafel die niet vrijkomt van Magne van den Berg.

“De Theatertroep herinnert eraan dat vermaak niks is om op neer te kijken.”

★★★ Recensie Theaterkrant

“Het is vaak lachen geblazen met de spelers van de ‘Troep’. De uitgestreken koppen, de klassiekers die ze ten tonele brengen, de afwisseling met eigen vondsten.”

★★★ Recensie Volkskrant

“Geheel in stijl met de klassieke vaudeville krijgen we bier bij binnenkomst, vergezeld van de woorden “het is pas afgelopen als de tap leeg is!” En dat dat niet zo snel gaat, is totaal geen straf bij het goed op elkaar ingespeelde, droogkomische gezelschap.”

★★★★ Recensie Scenes.nu

Meld je aan voor het Facebook event

Spel Rosa Asbreuk, Patrick Duijtshoff, Kyrian Esser, Elisabeth ten Have, Timo Huijzendveld, Nicoline Raatgever, Jochum Veenstra, Roos Visser en Jasmijn Vriethoff | Begeleiding spel en dramaturgie Matthias de Koning

Binnenkort bij SPOT

Voorgevel De Oosterpoort met verschillende gekleurde ploppers en reflecties op de ramen.

Open dag De Oosterpoort

zo 13 sepSPOT/De Oosterpoort

Gratis kijkje achter de schermen

Een collage van vele portretten van verschillende mensen in paarse en rode tinten.

Het Debuut

do 1 oktSPOT/De Machinefabriek

Ontdek aanstormend theatertalent

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Tulip Town

do 8 oktSPOT/Stadsschouwburg

Een onweerstaanbare mix van operette, humor en kartonnen magie

Soon at SPOT

Drie mensen staan samen voor een grijze achtergrond, met een vrouw in het midden tussen twee mannen in formele kleding.

Caravan Palace

wo 28 oktSPOT/De Oosterpoort

Electronic swing from Paris

Zwart-wit foto van een man met hoed en donkere jas tegen een muur.

Michael Prins

za 31 oktSPOT/De Oosterpoort

Singer-songwriter, known for hit 'Close to You' announces new work

Cartoonachtig meisje met paarse haren en een gele jurk zweeft in een magische scène, terwijl ze een staf vasthoudt.

Noord Nederlands Orkest

do 26 novSPOT/De Oosterpoort

Anime music with orchestra, choir and soprano

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid