[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English
Getekend persoon met een rode baard en grote bril in een voetbal t-shirt van NL

De Oranje Jager Op Weg Naar Goud | 1/4 Finale

Nederland - Turkije

De Oranje Jager Op Weg Naar Goud | 1/4 Finale

Nederland - Turkije

  • Zaterdag 6 juli 2024
  • SPOT/De Oosterpoort, Foyer Grote Zaal / Trompsingel 27
  • 20:00 start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Saturday 6 july 2024
  • SPOT/De Oosterpoort, Foyer Grote Zaal / Trompsingel 27
  • 20:00 start of event
  • (Times are subject to change)

Kwartfinale van het EK kijken op (on)gepaste wijze! Incl. halftimeshow van Kevin Paré

Niets zo onvoorspelbaar als een EK Voetbal en dat thema trekken we dan ook lekker door in De Oosterpoort, waar je de wedstrijden van Nederland op groot scherm kan komen bekijken. Of nee zeg maar gerust; ervaren, want samen met de ROOIE (uh, oranje) JAGER vieren we de EK overwinningen van het Nederlandse elftal in Duitsland. Bereid je voor op een avond feest en ambiance gehost door het fenomeen uit Klazienaveen.

Dat wordt voetbal kijken op ongepaste wijze en daarmee zelfs leuk als je niet van voetbal houdt. Verwacht iconische gasten, legendarische doelpunten en vooral veel, heel veel gezelligheid. Wordt dit net zo’n legendarisch EK als dat van 1988? JAZEKER GOUDEN BEKER!

NEDERLAND – TURKIJE

Pfoehhhh en we zijn weer een ronde verder! En dus stijgt de spanning en man wat hebben wij er zin in! Natuurlijk zie je ook de kwartfinale zaterdagavond in De Oosterpoort en vieren we de overwinning, want DE ORANJE JAGER is nog altijd lomp hard unterwech naar goud! De nu al legendarische halftime-show is deze keer in handen van KEVIN PARÉ Uiteraard is DIKKE DENNIS er weer bij voor moreel support, zijn er PRIJZEN, regelen we oranje drankjes EN vertier tijdens de rust, nou ja rust… of dat lukt met die Gemutliche Freunden van meneer de Jager is natuurlijk de vraag, maar VOLLAMBIANZ is het zeer zeker wel! BERLIN, WIR SIND FERTIG!

Twee mensen omarmen elkaar op een levendig dansfeest met kleurrijke verlichting en een enthousiaste menigte op de achtergrond.
Twee mannen op een podium, één in een oranje shirt met een microfoon en de ander met een geverfd gezicht en een feloranje bloemenketting.
Een persoon in een oranje shirt kijkt naar een groot scherm in een feestelijke omgeving versierd met oranje decoraties.

De Oranje Jager Op Jacht Naar Goud ervaar je dit jaar tijdens elke wedstrijd van het Nederlands elftal. Aanvang is een uur voorafgaand aan de aftrap.

Sta- en (een beperkt aantal) zitplaatsen beschikbaar

Soon at SPOT

Mathilde Santing

Mathilde Santing

vr 24 aprSPOT/Stadsschouwburg

One of the most versatile voices in the Netherlands dives into her vast repertoire

Glen Hansard

Glen Hansard

di 5 meiSPOT/De Oosterpoort

Irish master songsmith creates Irish folk and soulful indie rock

Lizz Wright

Lizz Wright

zo 25 oktSPOT/De Oosterpoort

A warm blend of gospel, jazz and soul

Stories

Vier Pasen bij SPOT
Vier Pasen bij SPOT
Short story

Vier Pasen bij SPOT

- met de Matthäus Passion

Stinkzooi
Column

Stinkzooi

- Ik waarschuw maar meteen. Deze column kan wat onwelriekend overkomen.

Verhalen en schandalen uit de operawereld
Interview

Verhalen en schandalen uit de operawereld

- Interview met Francis van Broekhuizen

TakeRoot presents PasTakeRoot presents Pas
TakeRoot presents Pas
Short story

TakeRoot presents Pas

- Geniet voor slechts €70,- van vijf concerten uit het TakeRoot presents programma

Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!
Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!

Line-up Rhythm & Blues Night 2026 compleet!

-

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid