[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Christopher Paul Stelling

Christopher Paul Stelling

/
  • Maandag 8 mei 2017
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Monday 8 may 2017
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Oude blues, Americana, folk en gospel

Let op: uitsluitend vrije zitplaatsen

Logo van het TakeRoot-festival met de tekst: “Festival for past, present and upcoming American music” op een oranje achtergrond.

TakeRoot presents: Roots, country en soortgelijke stromingen met respect voor het rijke Amerikaanse muzikale erfgoed.

Bekijk hier alle TakeRoot presents concerten.

Ook in de hedendaagse digitale wereld zijn er nog altijd artiesten die op de ouderwetse manier een muzikale carrière opbouwen: door goede liedjes te schrijven en zoveel mogelijk op te treden. De New Yorkse singer-songwriter Christopher Paul Stelling is een voorbeeld van zo’n artiest. Christopher Paul Stelling combineert oude blues, Americana, folk en gospel. Hij is een echte troubadour die bijna altijd onderweg is. In zijn nummers vertelt hij verhalen die nog nooit eerder zijn verteld.

Met zijn gitaar onder de arm heeft hij al reizend een reputatie opgebouwd als bijzondere en bevlogen performer. Hij weet zich hierin gesteund door de aloude traditie van barden en troubadours, maar ook door tijdsgenoten. Dat Stelling tussen tournees nog tijd vindt om zijn nummers op plaat vast te leggen, is bijna een klein wonder te noemen.

Christopher Paul Stelling komt op 8 mei voor de eerste keer met band naar Groningen. Hij wordt dan vergezeld door bassist en violist en samen zullen zij onder andere de onlangs uitgebrachte single ‘Badguys’ ten gehore brengen.

Website Christopher Paul Stelling

“Een man met muziek in het hart, poëzie op de tong, het muzikale talent in de vingers en de reislustigheid in de benen een perfecte samenstelling voor een folkartiest.”

Lees hier de volledige albumrecensie.

★★★★ Festivalinfo (Chantal van den Berg)

Meld je aan voor het Facebook event

Tickets: via this website, our box office, local record store Plato and ticketmaster.nl.

Even in the current digital world there are artists who build their musical career the old-fashioned way: by writing fine songs and performing as often as possible. Singer-songwriter Christopher Paul Stelling, from New York, is an example of such an artist. Christopher Paul Stelling combines old blues, Americana, folk and gospel. As a proper troubadour, he is almost always traveling. In his songs he tells stories that have never been told before.

While travelling with his guitar he built a reputation as a special and inspired performer. This way of working corresponds to the long-standing tradition of the bards and troubadours, but is also supported by contemporaries. The fact that Stelling in between tours finds the time to record his songs almost is a miracle.

Christopher Paul Stelling will be for the first time with his band in Groningen. On the 8th of May he will be joined by his bassist and violinist and together they will be, among other songs, performing the recently released single ‘bad guys‘.

Website Christopher Paul Stelling

Binnenkort bij SPOT

Vijf mannen met zonnebrillen en bandana's staan voor een bakstenen muur.

Steel Pulse

za 22 augSPOT/De Oosterpoort

Reggaegigant brengt al 50 jaar bewustzijn, kracht en hoop

Portret van een man met hoed, zonnebril en blazer tegen een wolkrijke blauwe lucht.

Aaron Lee Tasjan

zo 30 augSPOT/A-Theater

TakeRoot presents: duidelijke mantra’s met een kritische blik op authenticiteit

Een man met kort grijs haar en een lichtblauwe geruite blouse kijkt naar beneden.

Kishi Bashi

do 3 sepSPOT/De Oosterpoort

Viool-loopende indiepopster

Soon at SPOT

Een oudere man in een smoking staat op het podium, met een orkest op de achtergrond.

Noord Nederlands Orkest

do 5 novSPOT/De Oosterpoort

Contrasting worlds by the NNO and NNCK

Een groot orkest op een concertpodium, geleid door een dirigent.

Noord Nederlands Orkest

do 12 novSPOT/De Oosterpoort

Iconic film music performed live in the concert hall

Drie musici staan op een dakterras, elk met een strijkinstrument (cello in het midden, violen aan weerszijden).

Dutch Classical Talent: Martin String Quartet

do 11 mrtSPOT/De Oosterpoort

One of the most promising new Dutch string quartets

Stories

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid