[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Ashton Brothers

Treasures

Ashton Brothers

Treasures

  • Vrijdag 10 mei 2013
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 10 may 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Ze zijn terug!
De Ashton Brothers bestaan tien jaar en gaan in ‘Treasures’ op zoek naar juweeltjes uit hun eigen verleden: de man die met zijn tanden een ladder beklimt, de kaalhoofdige penismannen, de rolstoelende trapezewerker en nog veel meer. Oude topacts vermengd met splinternieuwe, halsbrekende toeren. Wat blijft is de fascinatie voor de antiheld die zich op tragikomische wijze ontworstelt aan zijn lot.

“Ashton Brothers tekenen voor komische perfectie en uitdagende magie. Subliem theater…” (Dagblad van het Noorden) *****

“Ook in hun vierde voorstelling spelen de Ashton Brothers het klaas: de show begint, je mond valt open van verbazing en tot aan het slotapplaus gaat hij niet meer dicht. Humor en tragiek gaan hand in hand, zoals we dat van de Ashton Brothers gewend zijn. Maar meer dan ooit slaat in Treasures de ontroering toe, omdat sommige beelden naast komisch en virtuoos ook hartverscheurend zijn. Je verzint het niet, maar bij de Ashton Brothers komt het allemaal voorbij: originele vondsten, prachtige beelden en dito muziek. Dit alles op superieure wijze uitgevoerd door vier mannen die ook tien jaar na hun debuut nog weten te rocken en te raken.”

★★★★ Volkskrantdoor
Joris Henquet

“Variété, slapstick, muziek en acrobatiek: ze worden wederom en schijnbaar moeiteloos aan elkaar geregen in een oog- en oorverdovende anderhalf uur. De acts zijn niet per se revolutionair, maar wel perfect fijngeslepen.”

★★★★ Het Parool

“In Rotterdam bleek maar weer eens hoe goed de heren zijn. In alles. In zingen, dansen, acrobatiek, muziek maken, goochelen, gekken typetjes, sketches waarvan je denkt ‘hoe bedénk je het’. De kwaliteit druipt ervanaf.”

★★★★ Metrodoor
Erik Jonk

“Verrassen doen de vier nog steeds. In hun optreden maken ze voortdurend niet eerder beproefde combinaties van komische acrobatiek, slapstick, muziek, perfect passende geluidseffecten, goocheltoeren, zang en woorden. Er gebeurt altijd iets raars, iets onverwachts. Mooi is dat, zo’n voorstelling waarin alles lijkt te kunnen.”

★★★★ NRC Handelsbladdoor
Henk van Gelder

“Het blijft haast onbeschrijflijk wat deze eigenzinnige, energieke mannen zo vakkundig en in razend tempo neerzetten. Ze brengen eigentijds variété, tarten de zwaartekracht, rocken er op los en doen je dubbelklappen van het lachen. (…) De boodschap is duidelijk: de Ashton Brothers zijn weer compleet en nog altijd springlevend!”

★★★★ De Telegraafdoor
Esther Kleuver

http://www.ashtonbrothers.nl

idee en spel: Pepijn Gunneweg, Pim Muda, Joost Spijkers en Friso van Vemde

Binnenkort bij SPOT

Herman van Veen

vr 16 oktSPOT/Stadsschouwburg

Ontroerende muzikale reis vol verhalen, liedjes en verwondering

Herman van Veen

za 17 oktSPOT/Stadsschouwburg

Ontroerende muzikale reis vol verhalen, liedjes en verwondering

Bert Visscher en het Noordpool Strijkkwartet

zo 22 novSPOT/Stadsschouwburg

Idiote scènes, prachtige liedjes en absurde verhalen

Soon at SPOT

Imidiwan

zo 11 oktSPOT/De Oosterpoort

Festival for Tuareg music & culture

Jack and the Weatherman

vr 20 novSPOT/De Oosterpoort

International folk-pop from the Netherlands

Barokopera Amsterdam

za 17 aprSPOT/Stadsschouwburg

Purcell's Baroque music interwoven with migration stories and sounds from South America

Stories

STATEMENT VAN DE CULTUURSECTOR IN GRONINGEN

- Over slimme brillen in onze gebouwen en tijdens onze evenementen

Nieuwe namen voor Rockit!

- DoYeon Kim en N∆BOU toegevoegd toe aan programma

Terugblik

Een ontroerende muzikale reis vol verhalen en liedjes

- Een ontroerende muzikale reis vol verhalen en liedjes

De toegankelijkheid van onze gebouwen

- Neem een tour voorafgaand aan je bezoek

Vijf verborgen TakeRoot-parels van Peter Kwint

- 5 namen om op 7 november extra in de gaten te houden

Hoe verhalen je oren openen voor muziek

- Primo Ish-Hurwitz, Joke van Leeuwen en Ariane Schluter over Een Flat met Duizend Ramen

Nieuws

Familievoorstellingen in de herfstvakantie

-

Longread

Festival Masterpiece

- Hector Berlioz' Symphonie Fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid