[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Alexander Gavrylyuk (piano)

Jonge meesterpianist

Alexander Gavrylyuk (piano)

Jonge meesterpianist

  • Maandag 31 oktober 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Monday 31 october 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Jonge meesterpianist
Zijn moeder dacht dat hij te lui was om concertpianist te worden, maar ook moeders hebben weleens ongelijk. Want zelden maakte een jonge pianist zo’n verpletterende indruk als Alexander Gavrylyuk (1984) in 2009, toen hij debuteerde in de serie Meesterpianisten in het Concertgebouw. NRC Handelsblad noemde hem “al jong een meesterpianist”, Trouw sprak over “de ontdekking van het jaar”. Opus Klassiek verwoordde treffend wat hem zo bijzonder maakt: “Gavrylyuk is niet alleen een uitzonderlijk pianotalent, maar ook een kunstenaar die volkomen één wordt met de muziek en dat op een ontroerende manier zichtbaar weet te maken.” Tijdens zijn concert in De Oosterpoort speelt hij onder andere delen uit Rachmaninovs kleurrijke en technisch veeleisende ‘Etudes Tableaux’.

Inleiding om 19:00

Inleiding om 19:00

Voorafgaand aan deze voorstelling is er een inleiding om 19.15 uur. Deuren gaan om 19.00 uur open. Kaarten à € 2,50 kunt u meebestellen bij uw bestelling van de voorstelling of bestellen via deze link. De inleiding maakt vanaf dit seizoen deel uit van De Arts Academy.

Extra informatie

Extra informatie

Kaartverkoop voor dit concert/deze voorstelling start wo 8 juni (exclusief Agenda-abonnees) en ma 13 juni (voor iedereen).

 

Bekijk hier alvast het programmaboekje.

Bach-Busoni: Toccata en fuga in d Haydn: Sonate in b nr. 47, XVI:32 Chopin: Fantasie in f op. 49 Chopin: Polonaise op. 53 in A Prokofjev: Sonate nr. 3 Rachmaninov: Etudes Tableaux op. 39 (deel 1, 2, 5, 7, 9) Balakirev: Islamey

Binnenkort bij SPOT

Een live muziekopvoering op een podium met muzikanten die instrumenten bespelen, verlicht door blauwe lichten en een groot scherm waarop de artiesten te zien zijn.

Insomnio

ma 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Hedendaagse muziek waarin vogels en mensen samen de toon zetten

Een oudere man met wit haar en baard staat voor een stenen muur.
Wereldklasse

Krystian Zimerman

wo 30 sepSPOT/De Oosterpoort

“Een van de allerbeste pianisten die er op aarde rondloopt” - Het Parool

Een man in een donker colbert leunt tegen een witte schoorsteenmantel, met een grote vergulde spiegel en een piano op de achtergrond.

Abonnement Piano

wo 30 sep

Geniet met dit abonnement van 's werelds beste pianisten in De Oosterpoort

Soon at SPOT

Vijf mannen met zonnebrillen en bandana's staan voor een bakstenen muur.

Steel Pulse

za 22 augSPOT/De Oosterpoort

Reggae giant has been bringing awareness, strength and hope for 50 years

Een persoon zit op een houten vloer en houdt een gitaar op schoot, met een blauw gestippelde muur op de achtergrond.

Rhiannon Giddens

di 22 sepSPOT/De Oosterpoort

One of the most important musical thinkers currently walking the earth

Koorzangers en muzikanten staan op een podium tijdens een concert, met een cellist aan de linkerkant.

Clean Pete Klassieke Revue met Thomas Beijer

do 15 aprSPOT/De Oosterpoort

Clean Pete takes a refreshing look at the classical repertoire

Stories

Vrouw met armen over elkaar staand voor een achtergrond met het woord LOVE.

Wij zijn er klaar voor!

- Zien we je snel?

Kleurrijk kristalachtig blok met groene en blauwe tinten en gele aders.

Theater in roerige tijden

- Maatschappelijke problemen die dit seizoen bij SPOT een podium krijgen

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

Nienke ’s Gravemade over (online) vrouwenhaat

- Satire als wapen tegen de manosphere

Drie mensen in kleurrijke outfits met tartan-sjaals poseren tegen een donkere achtergrond.

Theatermaker Steef de Jong over Tulip Town

- Operette, punk, humor, liefde en kartonnen magie

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid