[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

Alexander Gavrylyuk (piano)

Jonge meesterpianist

Alexander Gavrylyuk (piano)

Jonge meesterpianist

  • Maandag 31 oktober 2016
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Monday 31 october 2016
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Jonge meesterpianist
Zijn moeder dacht dat hij te lui was om concertpianist te worden, maar ook moeders hebben weleens ongelijk. Want zelden maakte een jonge pianist zo’n verpletterende indruk als Alexander Gavrylyuk (1984) in 2009, toen hij debuteerde in de serie Meesterpianisten in het Concertgebouw. NRC Handelsblad noemde hem “al jong een meesterpianist”, Trouw sprak over “de ontdekking van het jaar”. Opus Klassiek verwoordde treffend wat hem zo bijzonder maakt: “Gavrylyuk is niet alleen een uitzonderlijk pianotalent, maar ook een kunstenaar die volkomen één wordt met de muziek en dat op een ontroerende manier zichtbaar weet te maken.” Tijdens zijn concert in De Oosterpoort speelt hij onder andere delen uit Rachmaninovs kleurrijke en technisch veeleisende ‘Etudes Tableaux’.

Inleiding om 19:00

Inleiding om 19:00

Voorafgaand aan deze voorstelling is er een inleiding om 19.15 uur. Deuren gaan om 19.00 uur open. Kaarten à € 2,50 kunt u meebestellen bij uw bestelling van de voorstelling of bestellen via deze link. De inleiding maakt vanaf dit seizoen deel uit van De Arts Academy.

Extra informatie

Extra informatie

Kaartverkoop voor dit concert/deze voorstelling start wo 8 juni (exclusief Agenda-abonnees) en ma 13 juni (voor iedereen).

 

Bekijk hier alvast het programmaboekje.

Bach-Busoni: Toccata en fuga in d Haydn: Sonate in b nr. 47, XVI:32 Chopin: Fantasie in f op. 49 Chopin: Polonaise op. 53 in A Prokofjev: Sonate nr. 3 Rachmaninov: Etudes Tableaux op. 39 (deel 1, 2, 5, 7, 9) Balakirev: Islamey

Binnenkort bij SPOT

Een live muziekopvoering op een podium met muzikanten die instrumenten bespelen, verlicht door blauwe lichten en een groot scherm waarop de artiesten te zien zijn.

Insomnio

ma 21 sepSPOT/De Oosterpoort

Hedendaagse muziek waarin vogels en mensen samen de toon zetten

Een oudere man met wit haar en baard staat voor een stenen muur.
Wereldklasse

Krystian Zimerman

wo 30 sepSPOT/De Oosterpoort

“Een van de allerbeste pianisten die er op aarde rondloopt” - Het Parool

Een vrouw zit achter een vleugel in een donkere ruimte.

Dutch Classical Talent: Elizabeth Goh

do 8 oktSPOT/De Oosterpoort

Het wondere pianoland van een aanstormend toptalent

Soon at SPOT

Vier personen staan samen voor een donkere achtergrond en kijken naar de camera.

Quatuor Ébène

do 8 oktSPOT/De Oosterpoort

World famous French quartet performs three highlights from its string quartet repertoire

Kustscène met rotsen op de voorgrond, golven op de oceaan en een bergachtige horizon op de achtergrond.

Niall McCabe

wo 11 novSPOT/Lutherse Kerk

A distinctive blend of modern Irish folk and americana

Vijf mannen staan dicht bij elkaar in een groep voor een oranje achtergrond.

Jack and the Weatherman

vr 20 novSPOT/De Oosterpoort

International folk-pop from the Netherlands

Stories

Een vrouw kijkt door een glazen deur, terwijl mensen in een fel verlichte ruimte op de achtergrond zichtbaar zijn.

Samenwerking SPOT en Stadjerspas

- SPOT stelt opnieuw een tegoed beschikbaar

Een volle theaterzaal met een persoon op het podium die voor het publiek spreekt.Een groep dansers voert een choreografie uit op een podium met paars licht.
Terugblik: De Wijk De Wereld

Terugblik: De Wijk De Wereld

- Vier dagen lang was onze Stadsschouwburg het buurthuis van Selwerd

Overzicht van een openluchtfestival met een grote menigte omgeven door bomen en tenten tijdens zonsondergang.

Opnieuw een recordjaar

- Jaarverslag 2025

Een groep mensen zit op rode theaterstoelen in een zaal.

DE WIJKSPOTTERS KIEZEN MOOISTE VOORSTELLING VAN HET AFGELOPEN SEIZOEN

- ”Alles viel samen in deze geweldige voorstelling"

Portret van een persoon met donker haar en gesloten ogen, warm verlicht en gekleed in een blauw bovenstuk met twee kettingen.
Masterpiece Festival: Berlioz

Nieuwe namen voor Masterpiece Festival

- Berlioz’s Symphonie fantastique

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid