[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Alex Klaasen, Freek Bartels e.a

Showponies

Alex Klaasen, Freek Bartels e.a

Showponies

  • Vrijdag 6 april 2018
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Friday 6 april 2018
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Feelgood-revue over showbizz, roem én hysterische fans

Feelgood-revue over showbizz, roem én hysterische fans
Alex Klaasen is een showpony. Steeds hongerig naar een oorverdovend applaus, nieuwe muzikale weides en nog hogere hordes om te bespringen, trippeltrappelt dit prijzenpaardje in perfecte galop langs de Nederlandse theaters. Maar wie is deze showpony nou echt? ‘Showponies’ is een feelgoodrevue over privacy en de tol van de roem. Met een cursus ‘echt-zijn voor beginners’, een musical over hysterische fans, een klucht die eigenlijk een opera wil zijn, een neporkest en een suikerklontjes-afterparty met Pony St. Clair. Met onder anderen collega-knollen Freek Bartels, Daniel Cornelissen en Jip Smit brengt Alex een avond vol humor, typetjes en natuurlijk veel liedjes en dans.

“Ik ben al heel m’n leven groot fan van André van Duin, ik zag vroeger al z’n revues en dacht toen altijd; Dat wil ik later ook, een revue. Die wens is gebleven en nu is het er eindelijk van gekomen. Showponies is revue 2.0. Ik had zin om alles wat ik leuk vind om te doen (cabaret, musical en comedy) in 1 voorstelling bij elkaar te brengen. En daar is revue de beste vorm voor. Maar dan wel in een moderne jas natuurlijk, met het zo bekende Alex Klaasen DNA. Verwacht geen showtrappen of veren, maar een doldwaze avond vol humor, typetjes, dans en veel liedjes. Het genre revue terug op de kaart zetten, omdat het te leuk is om het niet te doen” aldus Alex Klaasen.

‘De beste show in tien jaar’

★★★★★ Dagblad van het Noorden

‘Moderne revue ‘Showponies’ is een van de grappigste en muzikaalste voorstellingen van dit theaterseizoen’

★★★★★ de Volkskrant

‘Technisch en inhoudelijk ijzersterke identiteitsrevue’

★★★★★ Theaterkrant

‘Een aaneenschakeling van hoogtepunten.’

★★★★★ De Telegraaf

“Ik doe musical, toneel, cabaret, sketch-programma’s op televisie. Wat het ook is, ik mis altijd iets. Als ik in een musical sta, ontbreekt de serieuze kant van toneel. Heb ik een rol in een toneelstuk, wil ik zingen. Nu ga ik een jaar lang een voorstelling spelen waarin ik alles heb samengebracht. In Showponies mis ik niets. Dat wil ik al heel lang.”

Lees hier het volledige interview.

Interview Alex Klaasen

“Ik heb echt een haat/liefde-verhouding met dit vak. Maar ik heb het vooral ook nodig om me te uiten. Als ik een paar maanden niet speel, dan word ik onrustig. Er is nu eenmaal niets mooiers dan je helemaal te verliezen in het theater.”

Lees hier het volledige interview.

Interview Alex Klaasen de Telegraaf

Meld je aan voor het Facebook event

Regie: Gijs de Lange | Script en liedteksten: Alex Klaasen en Jurrian van Dongen | Muziek: Rutger de Bekker, Peter van de Witte, Jan Groenteman en
Keez Groenteman | Choreografie: Daan Wijnands | Cast: Alex Klaasen, Freek Bartels, Daniel Cornelissen, Jip Smit, Roman Brasser, Cripta Scheepers, Jolijn Henneman, Kiefer Zwart en Stef van Gelder | Producent: KemnaSenf

Binnenkort bij SPOT

Een groep vier mannen, waarvan er één op een wit paard zit, poseert voor een geschilderde achtergrond in een stal.

Peter van Rooijen & band

do 23 oktSPOT/Stadsschouwburg

Dé kans om de prachtige en grappige nummers nog één keer, of alsnog, live te horen

Een creatieve afbeelding met meerdere gezichten die uit één centraal gezicht lijken te komen, met verschillende expressies en poses.

Stefan Hendrikx

wo 5 novSPOT/USVA

Herkenbare personages, een mimiek van heb-ik-jou-daar en een spervuur aan grappen

Een vol theater met roodfluwelen zitplaatsen en gordijnen, waarbij het publiek wacht op de voorstelling, met de naam

Groninger Studentencabaret Festival

do 20 novSPOT/Stadsschouwburg

Ontdek de cabaretster van de toekomst

Soon at SPOT

Een koor van kinderen in witte gewaden met rode sjerpen staat in rijen op trappen voor een gotische kerk.

Choir of St John’s College, Cambridge

zo 21 decSPOT/De Oosterpoort

Christmas with one of the world's most beloved choirs

Een vrouw met roestkleurig haar en bloemen in haar haar kijkt rechtstreeks in de camera.

Willow Avalon

ma 23 febSPOT/De Oosterpoort

TakeRoot presents: a mix of classic country, americana and rock influences

Twee dansers in een expressieve pose tegen een donkere achtergrond.

Conny Janssen Danst

do 7 meiSPOT/Stadsschouwburg

Captivating fusion of movement, music and stories

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid