[Naar de inhoud]
  • Programma
  • Informatie
  • Stories
  • Contact
  • English

257ers

+ support: Cazz Major

257ers

+ support: Cazz Major

/
  • Vrijdag 7 oktober 2016
  • 19:00 zaaldeuren open
  • start programma
  • (Tijden zijn indicatief en kunnen wijzigen)
  • Friday 7 october 2016
  • 19:00 doors open
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Lekkere Duitse hip-hop bekend van de hit ‘Holland’

Wegens onvoorziene logistieke omstandigheden wordt het concert van 257ers verplaatst naar Simplon, Boterdiep 69.
Datum, aanvangstijd en reeds gekochte kaarten blijven geldig.

Let op: uitsluitend vrije staplaatsen.

257ers is een Duits hip-hop duo dat tot voor kort in Nederland onbekend was, totdat zij met ‘Holland’ een Duitstalige lofzang over ons kikkerlandje schreven en daarmee waarschijnlijk dé zomerhit van 2016 op hun naam zetten! In anderhalve week kreeg het nummer op Youtube al meer dan 1 miljoen views.

De 257ers bestaat uit rappers Shneezin en Mike die de bandnaam gebaseerd hebben op de postcode van hun woonplaats: de wijk Kupferdreh in Essen met postcode 45257.

Het tweetal is in 1997 begonnen als graffiti duo, die later als Mike en Shneezin verder gingen met het maken van muziek en het uitgeven van mixtapes en liedjes. Dat was slechts het begin! Tot nu toe speelden de 257ers meer dan 600 headlineshows en op festivals in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland. Het laatste album ‘Boomshakkalakka’ uit 2014 stond lange tijd op nummer 1 in de Duitse hitlijsten.

Het Nederlandse TopNotch-label, bekend van o.a. Typhoon, The Opposites en De Jeugd Van Tegenwoordig, brengt deze zomer het album ‘Mikrokosmos’ uit waarmee 257ers ook in Nederland proberen te scoren.

website 257ers

Voorprogramma: Cazz Major

Maak kennis met de ‘Fresh Prince’ van Hoogkerk, oftewel Cazz Major. Na een propvol 2015 is nu tijd voor zijn solo werk. Cazz scoorde vorig jaar een miljoen plays met zijn bijdrage op ‘De Hele Nacht Door’ met o.a. StukTV, leverde een dijk van een clubhit (‘Partjes’) met DJ collectief Puinhoop Kollektiv en had meer dan 150 gastoptredens in de liveshows van collega Kraantje Pappie. Met een berg nieuwe tracks op de plank en producers als Ramiks en Bananaz achter hem, heeft de brutale doch enorm gevatte Cazz Major alles op scherp staan om furore te maken in 2016.

website Cazz Major

“Denk je met Justin Timberlake’s Can’t stop the feeling net dé zomerhit te hebben gevonden, komt een volstrekt onbekende Duitse rapgroep met een unieke, eigentijdse lofzang op, jawel, Nederland!”

Lees hier het volledige artikel

Artikel De Telegraaf (Bart Wijlaars)

Meld je aan voor het Facebook event

Tickets: via this website, our box offices, local record store Plato and ticketmaster.nl

257ers is a German hip-hop duo signed to the music label Selfmade Records / Universal Music. The group consists of the two rappers Shneezin and Mike and is named after the zipcode of their hometown Essen Kupferdreh (Germany).
Originally the duo formed in 1997 as a graffiti crew, later on Mike and Shneezin started making music and releasing mixtapes and songs. That was just the beginning.
Up until now the guys have played over 600 headlineshows and festivals accross Germany, Austria & Switzerland. Their last album “Boomshakkalakka” was number 1 in the German charts. Their new album is called „Mikrokosmos“ and will be released on July 1st.

Binnenkort bij SPOT

Een band speelt live muziek op een podium, omringd door een enthousiast publiek en kleurrijke verlichting.

Robin Scherpen Collective

wo 17 decSPOT/De Oosterpoort

Filmische mix van klassiek, elektronisch en pop

Een oudere man met grijs haar speelt een elektrische gitaar op een podium, met andere muzikanten op de achtergrond.

Erwin Java e.a.

wo 17 decSPOT/De Oosterpoort

Geweldig avondje blues met o.a. Marlon Pichel, Sean Webster en Kat Riggins

The Dutch Eagles

The Dutch Eagles

do 18 decSPOT/De Oosterpoort

Tribute band viert 20 jaar

Soon at SPOT

Zes strijkers poseeren samen in een studio met hun instrumenten tegen een grijze achtergrond.

Fuse, Steef de Jong & koor Boeuf Majeur

vr 30 janSPOT/De Oosterpoort

Minimal music to dry comedy operetta

Groep mannen met een alternatieve uitstraling, gekleed in donkere outfits en opvallende accessoires, poserend voor een rustige achtergrond.

Lady Pank

vr 20 febSPOT/De Oosterpoort

Polish legends celebrate 45 years

Een oudere vrouw in een felblauwe hoed gezien in profiel tegen een donkere achtergrond.

Jerusalem Quartet en Elisabeth Leonskaja

zo 22 febSPOT/De Oosterpoort

Four renowned string players and a Georgian master pianist

Stories

Mumford & Sons naar Groningen!

Mumford & Sons naar Groningen!

- Prizefighter Tour strijkt woensdag 1 juli neer in het Stadspark

Terugblik: Pé & RinusfeestjeTerugblik: Pé & Rinusfeestje
Terugblik: Pé & Rinusfeestje

Terugblik: Pé & Rinusfeestje

- Pé & Rinus zetten De Oosterpoort op zijn kop

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

Acteur Yannick Jozefzoon over King Cannabis

- Getting high and feeling low

kerstboom bestaande uit SPOT logo
Nieuws

SPOT Aftelkalender

- Open van 1 t/m 24 december elke dag een vakje en laat je verrassen!

Een groep vrolijke mensen poseert tegen een roze achtergrond, gekleed in felgekleurde outfits.
Long read

Cabaretier Yora Rienstra over Vrouwejaars

- Een avond vol herkenning en heel veel lachen

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze
Alle velden zijn verplicht

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid