[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English
Tekening van een verslagen hond / wolf met blauw oog en gekrenkte neusharen

Nieuwe namen Rhythm & Blues Night

Nieuws1 februari 2024

Er zijn nieuwe namen bekendgemaakt voor de 32e editie van het jaarlijkse festival Rhythm & Blues Night. Onder meer de Amerikaanse soulzangeres Bettye LaVette en de blues- en funkartiest Eli ‘Paperboy’ Reed betreden op zaterdag 11 mei het podium in De Oosterpoort. Ook Jerry Leger & The Situation, Sugarmill Slim en Muireann Bradley zijn vandaag bevestigd voor het festival!

Voor liefhebbers van blues en aanverwante muziekstijlen is de Rhythm & Blues Night vaste prik op de agenda vanwege de goede sfeer en fijne selectie artiesten uit de internationale blues, roots en rhythm ‘n’ blues scene. Eerder werden Walter Trout, The War and Treaty, The Seatsniffers, D.K. Harrel, Barrelhouse, Kitty Liv, The Reverend Peyton’s Big Damn Band en Ledfoot al aangekondigd voor de komende editie.

Kijk voor meer informatie en kaarten op de festivalpagina!

Meer nieuws

Van bon tot barcode
Nieuws

Van bon tot barcode

di 3 jun

40 jaar kaartverkoop bij SPOT Groningen

Nikola Meeuwsen schrijft geschiedenis! – op 12 maart te zien bij SPOT
Nieuws

Nikola Meeuwsen schrijft geschiedenis! – op 12 maart te zien bij SPOT

ma 2 jun

In Brussel won pianist Nikola Meeuwsen als eerste Nederlander de Koningin Elisabethwedstrijd: een van de belangrijkste prijzen in de klassieke muziek.

Vrouwen aan zet
Blog

Vrouwen aan zet

ma 2 jun

Regisseur Daria Bukvić brengt eerbetoon aan Aletta Jacobs

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid