[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Urban Myth

Drie zusters

Urban Myth

Drie zusters

  • Donderdag 31 oktober 2019
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 19.15 uur: Stadsschouwburg gaat open
  • 20.15 uur: Aanvang voorstelling
  • 22.25 uur: Einde voorstelling
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Thursday 31 october 2019
  • SPOT/Stadsschouwburg, Turfsingel 86
  • 20:15 start of event
  • (Times are subject to change)

Klassieker van Anton Tsjechov over verlangens, verwachtingen en uitgesteld geluk

Met hun voorstelling Martin Luther King sleepte Urban Myth in 2019 een Zilveren Krekel in de wacht, de prijs voor een van de beste jeugdtheaterproducties van het seizoen. Het gezelschap komt nu met een verrassende versie van Tsjechovs Drie zusters. Voor het eerst worden de drie zusters in Nederland gespeeld door drie actrices van kleur.

Drie Zusters is een van de mooiste stukken over onvervulde verlangens, grote verwachtingen en uitgesteld geluk. Zo mooi dat Tsjechovs klassieker al ruim honderd jaar overal en altijd opgevoerd wordt, maar nog nooit op zo’n verrassende wijze als Urban Myth dat doet. Voor het eerst namelijk worden de zusters gespeeld door actrices van kleur. Ver weggestopt in de provincie hunkeren drie zussen naar Moskou, de stad waar ze vandaan komen. Terwijl ze mijmeren over de toekomst, vergeten ze te leven in het hier en nu. In de bewerking van regisseur Koos Terpstra zie je het stuk door een nieuwe bril. Spannend, grappig, aangrijpend en helemaal van deze tijd.

“Opvallend is dat Terpstra het stuk niet heeft bewerkt, de tekst is nagenoeg hetzelfde gebleven. (…)  Dat is misschien wel het meest verrassende aan Terpstra’s regie. Het gaat om de kracht van de spelers en niet om het uiterlijk.”

Theaterkrant

Cast: George Tobal, Eran Ben Michael, Nhung Dam, Jonata Taal, Sharlee Daantje, Leandro Ceder, Nazanin Taheri, Gustav Borreman, Steyn de Leeuwe, Marlies Hamelinck en Katelijne Beukema Bewerking en Regie: Koos Terpstra Decor: Mats Boswijk Lichtontwerp: Coen van der Hoeven Kostuums: Jantine Kraaijeveld Productieleiding: Nienke Wulder Regie-assistentie: Jeninke de Jong Castingadviezen: Hans Kemna

Meld je aan voor het Facebook event

Binnenkort bij SPOT

Abonnement Theaterproeverij 2.0

Abonnement Theaterproeverij 2.0

zo 21 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijf voorstellingen voor € 62,50

Abonnement Theaterproeverij

Abonnement Theaterproeverij

wo 24 sepSPOT/Stadsschouwburg

Vijf voorstellingen voor € 62,50

Kees Hulst, Emma Buysse en Minouk Beekman

Kees Hulst, Emma Buysse en Minouk Beekman

za 27 sepSPOT/Stadsschouwburg

Meeslepende en geestige voorstelling over een patiënt-in-ontkenning en haar therapeut

Soon at SPOT

Bad Nature (try-out)

Bad Nature (try-out)

do 2 oktSPOT/Stadsschouwburg

Bad nature

Een drukke concertzaal verlicht door paarse en blauwe lichten, met een enthousiaste menigte en artiesten op het podium tijdens een optreden.
Net bevestigd

Emo Night Mainland

vr 5 decSPOT/De Oosterpoort

Club night with your favorite 00’s emo and pop-punk

Noord Nederlands Orkest

Noord Nederlands Orkest

vr 12 decSPOT/De Oosterpoort

Large-scale performance of the ‘Symphony of the Thousands’

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid