[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Schudden

We Vieren Het Maar

Schudden

We Vieren Het Maar

  • Vrijdag 15 februari 2013
  • start programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Friday 15 february 2013
  • start of event
  • (Times are subject to change)

Schudden werd al drie keer genomineerd voor de Poelifinario. De twee heren staan voor fysiek spektakel, perfecte timing en pure ontroering. “De twee weten steeds weer te verrassen met juweeltjes van voorstellingen.” (AD) en “Schudden beheerst tragikomedie tot in de finesses.” (de Volkskrant)

De heren van Schudden, Noël van Santen en Emiel de Jong, houden van de dwalende mens. We zijn tenslotte allemaal weleens de weg kwijt. Zelf staan ze regelmatig stil om met een natte vinger in de lucht de windrichting te bepalen, terwijl hun voeten wegzakken in de klei. Een mens mag twijfelen, maar het is raadzaam om in beweging te blijven. Als uw levenslust is veranderd in levenslast en u bent gaan dolen met uw doelen, dan voelt dat niet als een feestje. Maar ook al bent u de weg kwijt, ‘We Vieren Het Maar’. U bent er nu toch.

“Schudden weet alle zintuigen te raken”

★★★★ Trouw

“Spelen met woorden, plaatsvervangende schaamtes en voornamelijk moderne slapstick zorgen voor een frisse voorstelling, die geen minuut verveelt.”

★★★★ Fok.nldoor
Martijn van Veen

“Schudden speelt treffende types. Treffende slices of life, allemaal gespeeld door hetzelfde tweetal, zonder verkledingen (…) en zonder opzichtige stemverdraaiingen (…). Een nominatie zou weer op zijn plaats zijn.”

★★★★ NRCdoor
Henk van Gelder

“Sinds hun eerste programma in 1995 is hun fysieke spel steeds verder verfijnd, waardoor hun timing inmiddels perfect is. Wat is het knap hoe deze twee energieke mannen zich binnen het fysieke cabaret blijven ontwikkelen. In We vieren het maar vallen ze geen enkele keer in herhaling en kloppen alle details.”

★★★★★ De theaterkrantdoor
Joukje Akveld

“Op non-verbale momenten is Schudden op z’n best en komt het café echt tot leven.”

★★★ Volkskrantdoor
Joris Henquet

“Keer op keer leveren ze een programma af dat verrast en gegarandeerd op hoog niveau zit. Een razendsnelle, adembenemende knappe samenhang van spel, mimiek, dialogen en slapstick.”

★★★★ DvhNdoor
Jacques J d’Ancona

http://www.schudden.nu

regie: Titus Tiel Groenestege

Binnenkort bij SPOT

Anne Neuteboom

Anne Neuteboom

wo 24 sepSPOT/De Oosterpoort

Onaangepast cabaret, ontwapenend, eigenzinnig en brutaal

Patrick Nederkoorn

Patrick Nederkoorn

do 25 sepSPOT/De Oosterpoort

“Een van de interessantste cabaretiers die we hebben” - Theaterkrant

Bert Leest Kees

Bert Leest Kees

ma 13 oktSPOT/Stadsschouwburg

Zoon Bert komt met vermakelijke Groningse verhalen en conferences van vaderlief

Soon at SPOT

Rachel Sermanni

Rachel Sermanni

wo 1 oktSPOT/Lutherse Kerk

The Scottish singer-songwriter is bursting with dreamy indie pop.

Noord Nederlands Orkest en Isabelle van Keulen

Noord Nederlands Orkest en Isabelle van Keulen

za 24 janSPOT/De Oosterpoort

Star violinist shines in Mozart's Fifth

Lucas & Arthur Jussen
Wereldklasse

Lucas & Arthur Jussen

do 7 meiSPOT/De Oosterpoort

The world's most famous piano duo again in Groningen

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid