[Naar de inhoud]

  • Programma
  • Informatie
  • Nieuws
  • Contact
  • English

Lisa Lois Sings: Adele

Lisa Lois Sings: Adele

  • Zaterdag 23 november 2019
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 17.00 uur: Inloop voor Americana (Streetfood) in Streetfood Pop-Up
  • 19.30 uur: Zaaldeuren gaan open
  • 20.30 uur: Aanvang programma
  • (Tijden onder voorbehoud)
  • Saturday 23 november 2019
  • SPOT/De Oosterpoort, Kleine zaal / Trompsingel 27
  • 19:30 doors open
  • 20:30 start of event
  • (Times are subject to change)

Een ode aan de Britse superster

Adele is een van de succesvolste artiesten van dit moment, met prachtige songs als Chasing Pavements, Someone Like You en Hello. Ook Lisa Loïs is groot fan en beschouwt Adele als haar voorbeeld. In Lisa Loïs sings: Adele op zaterdag 23 november in De Oosterpoort brengt ze met haar band een ode aan de Britse superster en gaat ze met verhalen en anekdotes dieper in op Adele’s carrière en persoonlijke leven.

Een vrouw met lang, lichtblond haar in een zwarte jurk staat tegen een stenen muur, met een dramatische pose.

Pop van eigen Bodem. Elk seizoen de grootste namen uit de Nederlandse pop!

Bekijk hier het gehele aanbod Pop van eigen Bodem.

Lisa Loïs

Lisa Loïs weet met haar muziek altijd mensen te raken. Ze scoorde grote hits met Feels Like Home, Silhouette, Promises en natuurlijk haar prachtige uitvoering van Leonard Cohen’s Hallelujah. Toch ontstond er een periode waarin Lisa op zoek was naar wat ze écht wilde maken. ”Ik dacht: als ik dit allemaal op eigen houtje wil gaan doen en alles zelf in de hand wil hebben, dan wil ik het natuurlijk wel goed doen en iets gaan maken wat ik zelf heel tof vind. Dat proces is best een zoektocht geweest met heel veel uitproberen en vallen en opstaan.” Begin 2019 was daar het resultaat van deze zoektocht: de single Losing My Mind.

Een tafel met verschillende gerechten zoals hamburgers en salades, terwijl vrienden samen genieten van een maaltijd.

Americana (Streetfood)

Deel gezellig een plank vol Amerikaans streetfood (vlees of vega) met friet, groene salade en sausjes. Probeer de honey sweet pork ribs, chili chicken wings, jalapeños en cheddar dogs. Of ga voor de vegetarische plank met veggie mac & cheese, vegetarische hotdog, black bean pie en jalapeños gevuld met kaas. Bestel direct samen met je kaarten (€ 17,50) of los als je al kaarten hebt.

Een bord met chocoladecake, een bolletje vanille-ijs en een takje munt.

Warme brownie met ijs

Nog een lekker toetje? Bestel dan samen met je kaartje koffie of thee met een warme brownie met ijs (€ 6,00). Kaarten al gekocht? Dit toetje is ook los te boeken.

Website Lisa Loïs
Meld je aan voor het Facebook event
Enkel vrije zitplaatsen beschikbaar

Binnenkort bij SPOT

Steve Von Till

Steve Von Till

wo 9 julSPOT/Lutherse Kerk

Neurosis zanger en gitarist maakt solo donkere folk

Melissa Carper

Melissa Carper

zo 17 augSPOT/A-Theater

TakeRoot presents: Muzikale tijdreiziger met een warm, vintage geluid

Octave Lissner

Octave Lissner

do 28 augSPOT/De Oosterpoort

Franse singer-songwriter met een kenmerkend geluid vol rock, soul en folk

Soon at SPOT

VroegZat

VroegZat

vr 10 oktSPOT/De Oosterpoort

A club party that brings nightlife back to the evening

Amsterdam Sinfonietta

Amsterdam Sinfonietta

di 19 meiSPOT/De Oosterpoort

The classic among the classics

Noord Nederlands Orkest & Simone Lamsma
Wereldklasse

Noord Nederlands Orkest & Simone Lamsma

za 30 meiSPOT/De Oosterpoort

Powerful melody lines and romantic dreaming

Nieuws en event-updates elke (twee) week in je mail? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief!

Maak een keuze

Volg SPOT

    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
    • SPOT Muziek
    • SPOT Theater
    • SPOT Klassiek
SPOT Groningen050-3680111info@spotgroningen.nl
  • FAQ
  • Privacy, cookies & voorwaarden
  • Toegankelijkheid