Contact

Directie
Directeur: Nynke Stellingsma
Directeur bedrijfsvoering: Elly Jonker
Directiesecretariaat: Trieneke Wijnstra

Bedrijfsbureau
Jolande Andriessen, Marja Jeuring, Ewout Jansma, Maaike Westra-Rundberg, Caroline Kruijt, Hanny Pelster-Stavast, Laura van der Zee, Koen Brandts en Mirjam Bodewes

Programmering
Muziek: Peter Sikkema en Joey Ruchtie
Klassieke muziek: Yoram Ish-Hurwitz, Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen en Marcel Mandos
Theater: Anneke Jansen en Jantien Kurpershoek

Marketing, Educatie, Ticketing & Service
Afdelingshoofd: Renate Meijering
Marketing cabaret:  Sylvia Brouwer
Marketing klassiek en opera: Geert-Jan van Beijeren
Marketing toneel: Paulien Jongsma
Marketing dans en toneel: Marijn Dulfer
Marketing o.a. CrossWise, TakeRoot Festival: Marije Zijlstra
Marketing muziek: Aldwin Ensing en Peter van Dijken
Redactie, narrowcasting: Alike Nieboer
Redactie, drukwerk: Marc van Hertum
Web & online: Eleanor Snijder
Educatie: Ellis Hendriksen
Ticketing & Service: Jikke van der Velde, Ellen Vonck, Maria Bronsema, Thomas van Holsteijn, Eljosha Boll, Mathilde Knol, Amber Out, Amit Wubbels, Naomi Nijveen, Betty Schmitz, Marit Nieborg en Jacobien van de Belt

Horeca en hospitality
Afdelingshoofd: Pepijn Sonneveld
Office Management: Suzan Oomen
Logistiek: Emiel Kruizenga
Accountmanager: Hilde Westerdijk

Productie
Afdelingshoofd: Ronald Wijkstra
Office Management: Tjeerd Schurink, Maaike Westra-Rundberg, Jacobien van der Belt
Muziek: Frederike Cath, Arne Lampe, Marieke Hietkamp
Theater en dans: Jet Even, Beppie Gerrits
Klassiek: Margriet van der Wal
Stagemanagers: Robert Haan, Lars Nijborg

Facilitaire zaken en podiumtechniek
Afdelingshoofd: Henk Doesburg
Medewerkers facilitaire zaken: Wouter van Dijk, Paul Sliekers, Wilko de Ruiter, Trea van der Wal, Fred Matulessy, Robert Smids,  Fabian Bosman, Dolf Niemeijer, Michael van Domburg, Paula de Vries, Hossein Roghani en Darryl Ridderstap.
Podiumtechniek: Henk Geuzinge, Herman Sybesma, Jack Rozema, Johannes Schouwstra-Zevenbergen, Mathijs Jacobi, Wibren Rietveld, Sascha Pil, Pim Bleker, Erik Hulshof en Tjeerd Hendriks

Innovatie en ontwikkeling
Afdelingshoofd: Ronald Lowijs
Programmamanager CrossWise: Ronald Lowijs
Projectondersteuners CrossWise: Annie Kats en Wendy Holtkamp
Fondsenwerving: Jos Jutte