Contact

Directie
Directeur: Nynke Stellingsma
Directeur bedrijfsvoering: Elly Jonker
Directiesecretariaat: Trieneke Wijnstra

Bedrijfsbureau
Jolande Andriessen, Marja Jeuring, Maaike Westra-Rundberg, Caroline Kruijt, Hanny Pelster-Stavast, Koen Brandts en Mirjam Bodewes

Programmering
Muziek: Peter Sikkema en Joey Ruchtie
Klassieke muziek: Yoram Ish-Hurwitz, Geert-Jan van Beijeren Bergen en Henegouwen en Marcel Mandos
Theater: Anneke Jansen en Jantien Kurpershoek

Marketing, Educatie, Ticketing & Service
Afdelingshoofd: Renate Meijering
Marketing cabaret:  Sylvia Brouwer
Marketing klassiek: Marije Zijlstra & Rob Kasteleijn
Marketing toneel en familie: Paulien Jongsma
Marketing dans en toneel: Marijn Dulfer
Marketing CrossWise, TakeRoot Festival: Marije Zijlstra
Marketing muziek: Aldwin Ensing en Peter van Dijken
Redactie, narrowcasting: Alike Nieboer
Redactie, drukwerk: Marc van Hertum
Web & online: Eleanor Snijder
Educatie: Geertje Smeding
Ticketing & Service: Jikke van der Velde, Ellen Vonck, Maria Bronsema, Thomas van Holsteijn, Amit Wubbels, Naomi Nijveen, Betty Schmitz, Lenny Kroos, Vera van Gerven en Babs Terpstra

Horeca, Hospitality & Zakelijk
Afdelingshoofd: Pepijn Sonneveld
Teamleider office: Tessa Bastiaans
Teamleider food & beverage: Maarten Burger
Teamleider events: Raymond Biswana
Accountmanagers zakelijk: Hilde Westerdijk, Maileen Schenkel
Pre-productie horeca & zakelijk: Jolien Hamminga, Tineke Koopman
Logistiek: Aletta Bijsterveld
Kwaliteit, onderwijs & opleiding: Marijn Touw
Floormanagers: Koos de Boer, Kyra Pots, Margre Jongma, Thom Bonninga, Jolien Hamminga, Tineke Koopman
Keuken: Benjamin Leistra, Peter Helder, Wim van Goinga, Rik Hazeveld, Robin Wouwenaar, Ivette Engels, Arie van Goinga

Productie
Afdelingshoofd: Ronald Wijkstra
Office Management: Tjeerd Schurink, Maaike Westra-Rundberg
Productieleiders: Frederike Cath, Arne Lampe, Marieke Hietkamp, Jet Even, Beppie Gerrits en Margriet van der Wal
Stagemanagers: Robert Haan, Lars Nijborg

Facilitaire zaken
Afdelingshoofd: Henk Doesburg
Medewerkers: Wouter van Dijk, Paul Sliekers, Edwin de Vries, Wilko de Ruiter, Trea van der Wal, Fred Matulessy, Michael van Domburg, Paula de Vries, Hossein Roghani, Mathijs Huiskes, John Smit en Stijn Smit.

Podiumtechniek
Afdelingshoofd: Sascha Pil
Medewerkers: Henk Geuzinge, Herman Sybesma, Jack Rozema, Mathijs Jacobi, Wibren Rietveld, Pim Bleker, Erik Hulshof, Jurre van der Horst en Tjeerd Hendriks

Innovatie en ontwikkeling
Afdelingshoofd en programmamanager CrossWise: Ronald Lowijs
Projectondersteuners CrossWise: Annie Kats en Wendy Holtkamp
Fondsenwerver/Adviseur/Projectleider: Jos Jutte